My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

T-shirty

Zadrukuj indywidualnie T-shirty

Przed Tobą kolejna impreza firmowa i chciałbyś zadrukować indywidualnie T-shirty? U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. W zaprojektowanych przez siebie i wydrukowanych w Onlineprinters T-shirtach razem ze swoimi pracownikami zaprezentujesz profesjonalnie i jednolicie swoje przedsiębiorstwo i swoje produkty. Niezależnie od tego w jakim celu zamówisz T-shirty z nadrukiem czy to na targi, imprezy sportowe, święta firmowe, imprezy dobroczynne czy po prostu dla swoich pracowników w filiach my zadrukujemy T-shirty zaprojektowanym przez Ciebie motywem i pomożemy Ci w realizacji Twoich kreatywnych pomysłów reklamowych. Indywidualny nadruk na ubraniu wykonamy z najwyższą starannością w doskonałej jakości.

Zadrukuj T-shirty i korzystaj z naszej bogatej oferty produktów

W naszym sklepie internetowym znajdziesz odzież i tekstylia dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jeśli chcesz wydrukować samodzielnie zaprojektowane T-shirty, możesz wybierać spośród wielu różnych krojów i rozmiarów. Oczywiście oferujemy nasze koszulki w bardzo wielu kolorach podstawowych. Dzięki temu możesz dopasować je do każdej okazji i wydrukować absolutnie indywidualne i oryginalne T-shirty, które będą idealnie pasowały do Twojego designu korporacyjnego. Co myślisz na przykład o T-shirtach z wpadającym w oko motywem lub żartobliwym tekstem?

Gdy stowarzyszenia lub przedsiębiorstwa zamawiają T-shirty z nadrukiem, często decydują się na duży, pasujący do okazji motyw plus chwytliwy slogan lub hasło na drugiej stronie. Projekt dopełnia nadruk logo na piersi na przedniej stronie T-shirta. Swój motyw możesz zresztą umieścić w dowolnym miejscu. Zdecyduj samodzielnie: Twoje T-shirty zadrukujemy zgodnie z Twoim życzeniem na przedniej lub tylnej stronie. Twój indywidualnie zaprojektowany motyw lub chwytliwe hasło w zależności od wybranego T-shirta możesz umieścić na przedniej stronie pod kołnierzykiem, po prawej stronie, na lewej piersi, po środku na piersiach lub na brzuchu. Jeśli chcesz wydrukować swoje logo lub zdjęcie na tylnej stronie T-shirta, w zależności od koszulki możesz je umieścić na karku, na górnej części pleców, w środkowej części pleców lub na dole.

Doskonałe kolory i łatwe w pielęgnacji materiały

T-shirty zadrukowujemy metodą sitodruku. Ta technologia nadaje się do druku na bardzo wielu T-shirtach i pozwala na uzyskanie doskonałych wyników druku o wysokiej jakości. Jeśli Twój motyw, który mamy nadrukować na T-shircie, zawiera kompleksowe i szczegółowe elementy, dzięki tej technologii druku zostaną one optymalnie odwzorowane. W zależności od okazji możesz wybrać subtelnie umieszczone logo Twojej firmy, Twój produkt lub slogan reklamowy lub na całej powierzchni koszulki wydrukować żartobliwe hasło. Większość oferowanych T-shirtów wyprodukowano w 100% z bawełny. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie produktu. T-shirty można prać w maksymalnej temperaturze 40 °C, aby nie uszkodzić nadruku. Aby wygładzić powstałe podczas prania zagniecenia, T-shirty można bez problemu prasować na lewej stronie.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie