10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Wielkoformatowe folie samoprzylepne

WIELKA RÓŻNORODNOŚĆ FORM I FORMATÓW

Wydrukujemy dla Ciebie naklejki w wielu różnych kształtach i formatach. Folia samoprzylepna może być użyta na wiele różnych sposobów. Obok standardowych, znormalizowanych rozmiarów folia samoprzylepna dostępna jest także w szczególnie dużych rozmiarach na reklamę wielkoformatową. Na życzenie, korzystając z opcji wprowadzania dowolnego formatu, możesz podać nam swój rozmiar. Folie są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Z opcją cięcia konturowego możesz określić kształt Twojej folii samoprzylepnej. W tym celu potrzebujesz tylko indywidualnych danych do druku zawierających kształt do wycinania. Ponadto możesz drukować na białej, kryjącej folii PVC lub folii przezroczystej, przez co niektóre miejsca w motywie pozostaną transparentne. Odwrotna strona folii samoprzylepnej jest pokryta warstwą kleju i nie można jej zadrukować.

ZADRUKOWANA FOLIA SAMOPRZYLEPNA DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ

Zadrukowana folia samoprzylepna nadaje się doskonale do naklejania na okna wystawowe. Wzbudza zainteresowanie klientów, którzy przechodzą obok wystawy i jest przez to skutecznym środkiem reklamowym. W ten sposób optymalnie wykorzystasz powierzchnię, umieszczając na niej ciekawą reklamę, która na długo pozostanie w pamięci klientów. Folię można przykleić nie tylko do okien, gdyż folia samoprzylepna doskonale trzyma się na wszystkich gładkich i czystych powierzchniach i podłożach. Zwiększa to możliwości jej zastosowania. Także naklejki na podłogę do stosowania na zewnątrz można wydrukować na folii samoprzylepnej. Jeśli folia samoprzylepna ma być zastosowana na zewnątrz, zaleca się użycie laminacji jako ochronę przed zarysowaniem oraz wpływem warunków atmosferycznych. Tę usługę oferujemy jako opcję dodatkową.

PERFEKCYJNA FOLIA SAMOPRZYLEPNA Z WYRAZISTYMI KOLORAMI

Nasza folia samoprzylepna produkowana jest z folii PVC i jest odporna na rozdarcie. Druk motywu ma miejsce w technologii druku cyfrowego. Dzięki temu możesz uzyskać wspaniały obraz druku, który zachwyci odbiorców. Dzięki bardzo gładkiej, błyszczącej powierzchni oraz wysokiej gramaturze 255 g/m folia PVC jest odporna na rozdarcie i łatwo daje się oddzielić od papierowego nośnika.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie