Kartki składane

WYDRUKUJ KARTKI SKŁADANE DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ

Kartki składane nadają się nie tylko na zaproszenia na wydarzenia i uroczystości. Powitaj nowych pracowników, wręczając im kartkę powitalną, wyślij pracownikom życzenia świąteczne, prześlij stałym klientom kartki składane jako elegancki kupon rabatowy lub wręcz swoim partnerom biznesowym wizytówki składane. Eleganckie kartki składane rzucają się w oczy w skrzynce pocztowej, jako załącznik do paczuszki lub wyłożone w Twojej firmie.

MIEJSCE NA KRÓKIE I DŁUGIE PRZESŁANIA

Przy projektowaniu kartek nie ma praktycznie żadnych granic, obok kartek składanych o różnych wielkościach, pionowych i poziomych oferujemy także kartki kwadratowe. W zależności od formatu można zaprojektować kartki składane jako zawieszki do prezentów w małym formacie A7 lub w formacie A4 oferujące wiele miejsca na dodatkowe informacje. Przy tym w przypadku niektórych wariantów papieru masz możliwość zamówienia nie tylko kartek czterostronicowych, ale także o sześciu stronach. Gdy masz mniej tekstu do przekazania, skorzystaj z pocztówki. Specjalna metoda obróbki końcowej na Twoje informacje: dzięki perforacji na kartce składanej masz możliwość przygotowania kartki, od której można oderwać dodatkowe informacje, np. wskazówki dojazdu na wydarzenie lub kupon rabatowy.

WYDRUKUJ KARTKI SKŁADANE ZE SZLACHETNĄ NUTĄ

Nadaj swoim kartkom składanym szlachetny matowy lub błyszczący wygląd, uszlachetniając je folią celofanową. Jeśli chcesz mieć możliwość pisania po jednej stronie produktu, zwróć uwagę, aby wybrać uszlachetnienie tylko jednej strony. Także przy wyborze papieru możesz zdecydować się na papier z połyskiem. W przypadku błyszczącego Chromokartonu, metalicznego Magic Chrome, CHROMOLUX Pearl o perłowym, białym wyglądzie i ekstremalnie błyszczącego Splendorlux efekt połysku widoczny jest tylko na pierwszej stronie, natomiast druga strona jest zapisywalna. W ten sposób możesz nadać swoim kartkom osobistą nutę, umieszczając na odwrocie składanej kartki swój podpis lub osobiste życzenia.

Przy okazji: na nasze kartki składane w niskich nakładach oferujemy także nadzwyczajne rodzaje papieru, takie jak beżowy kartonik Vergé firmy Gmund o szlachetnej powierzchni i doskonałej wrażeniach dotykowych.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie