My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Rollup

ROLL UP NA TARGI I INNE EVENTY

Roll upy to bardzo lubiane medium na targi, eventy i do salonów sprzedaży. Czy to prezentacja własnej marki, produktu lub nowej oferty: stosując roll up, przyciągasz dużą powierzchnią uwagę gości i klientów. Nasze roll upy możesz zamówić z systemem i bez, jak i również w wersji standardowej lub XXL. Dodatkowo nasze roll upy dostępne są w wersji Budget oraz Exklusiv/Premium.

ROLL-UP: KOMPLETNY SYSTEM DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Nasze systemy roll up składają się z aluminiowego stelaża, trzech wąskich aluminiowych rurek oraz banera reklamowego z PVC i tkaniny lub folii poliestrowej. System montuje się błyskawicznie bez użycia narzędzi, a dzięki wadze tylko ok. pięciu kilogramów można go łatwo przenosić w specjalnej torbie transportowej. Klienci mogą wybrać wersje jedno- i dwustronne, a więc systemy z jednym lub dwoma banerami (przednia i tylna strona). Wszystkie roll upy drukowane są jednostronnie w czterech kolorach i jako displaye do wnętrz i na zewnątrz.

X-BANER I L-BANER: ROLL UPY I DISPLAYE Z RÓŻNYMI STELAŻAMI

W przypadku naszych banerów L oraz X możesz wydrukować tylko sam baner lub też zamówić kompletny system wraz z drukiem i stelażem. Różnica między banerami X oraz L jest widoczna tylko od tyłu: chodzi tu o konstrukcję stelażu na odwrotnej stronie roll upa. Baner X ma stelaż w formie litery X, natomiast baner L przypomina literę L przede wszystkim za sprawą odsuniętego masztu. Banery X i L można zamówić z tych samych materiałów co nasze roll upy. Ponadto wybrać można jeszcze dodatkowy materiał Canvas, czyli tzw. tkaninę artystyczną.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie