My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Torby

DRUKUJ TORBY REKLAMOWE I WYKORZYSTAJ JE JAKO TORBY NA ZAKUPY

Torby to ruchome powierzchnie reklamowe. Wykorzystaj torby reklamowe na korzyść swojego przedsiębiorstwa i zamów ich druk z Twoim motywem. Dzięki zewnętrznej hydrofobowej powierzchni torby reklamowe z Twoim logo idealnie nadają się jako torby na zakupy. Dzięki matowej lub błyszczącej folii celofanowej sprawiają wrażenie bardzo dobrych jakościowo i eleganckich. Uchwyty wykonane ze sznurków powodują, że nosi się je bardzo komfortowo. Krawędzie i dno wzmocnione są szarą papą, przez co torba jest bardziej stabilna. Dzięki temu torby reklamowe doskonale nadają się też do przenoszenia cięższych produktów takich jak butelki z winem czy artykuły dla smakoszy. Także towary luksusowe doskonale prezentują się w torbach reklamowych zadrukowanych na całej powierzchni. Gdy zdecydujesz się na druk toreb reklamowych, otrzymasz uniwersalny materiał opakunkowy, w którym Twoje eleganckie produkty będą się doskonale prezentować.

TORBY REKLAMOWE: WYBIERZ ICH WIELKOŚĆ I NADRUKOWANY MOTYW

Jeśli decydujesz się na druk toreb reklamowych, powinieneś zastanowić się nad ich wielkością. W końcu mają się w nich znaleźć Twoje produkty. Oferujemy torby reklamowe o różnych wielkościach, przykładowo o szerokości 10,2 cm i wysokości 36 cm na dostępne w handlu butelki. Jeśli torby reklamowe mają służyć do transportu produktów w formacie A4, najlepiej posłużą do tego torby o rozmiarach 23 x 24 cm. Na większe produkty polecamy torby w rozmiarach 35 x 42 cm i 40,8 x 35,5 cm. Na biżuterię, perfumy, okulary i inne małe produkty polecamy torby reklamowe w rozmiarze 21 x 21 cm.

Możesz także zamówić torby reklamowe, na których w eksponowanym miejscu umieścisz swoje logo. Odpowiedni motyw pomoże, gdy torba ma wpadać w oko. Ponieważ torby reklamowe można zadrukować na całej powierzchni, masz bardzo wiele miejsca na umieszczenie hasła reklamowego i Twojego motywu, przykładowo w kolorystyce przedsiębiorstwa.

ZAMÓW TORBY REKLAMOWE I WYPEŁNIJ JE GADŻETAMI REKLAMOWYMI

Gdy zamówisz torby reklamowe, możesz je wykorzystać jako torby na gadżety reklamowe. Umieścisz w nich wiele artykułów reklamowych, takich jak: długopisy, gadżety i broszury czy wiele innych produktów. Torby reklamowe szczególnie przydatne są podczas imprez, konferencji i targów. Twoja reklama jest dobrze widoczna, a artykuły reklamowe i cenne prezenty bezpiecznie opakowane. Minimalna ilość zamówienia wynosi już dziesięć egzemplarzy. Dzięki temu możesz wykorzystać je już nawet podczas warsztatów dla małej grupy uczestników bez konieczności składowania dużej ilości toreb.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie