Torby

DRUKUJ TORBY REKLAMOWE I WYKORZYSTAJ JE JAKO TORBY NA ZAKUPY

Torby to ruchome powierzchnie reklamowe. Wykorzystaj torby reklamowe na korzyść swojego przedsiębiorstwa i zamów ich druk z Twoim motywem. Dzięki zewnętrznej hydrofobowej powierzchni torby reklamowe z Twoim logo idealnie nadają się jako torby na zakupy. Dzięki matowej lub błyszczącej folii celofanowej sprawiają wrażenie bardzo dobrych jakościowo i eleganckich. Uchwyty wykonane ze sznurków powodują, że nosi się je bardzo komfortowo. Krawędzie i dno wzmocnione są szarą papą, przez co torba jest bardziej stabilna. Dzięki temu torby reklamowe doskonale nadają się też do przenoszenia cięższych produktów takich jak butelki z winem czy artykuły dla smakoszy. Także towary luksusowe doskonale prezentują się w torbach reklamowych zadrukowanych na całej powierzchni. Gdy zdecydujesz się na druk toreb reklamowych, otrzymasz uniwersalny materiał opakunkowy, w którym Twoje eleganckie produkty będą się doskonale prezentować.

TORBY REKLAMOWE: WYBIERZ ICH WIELKOŚĆ I NADRUKOWANY MOTYW

Jeśli decydujesz się na druk toreb reklamowych, powinieneś zastanowić się nad ich wielkością. W końcu mają się w nich znaleźć Twoje produkty. Oferujemy torby reklamowe o różnych wielkościach, przykładowo o szerokości 10,2 cm i wysokości 36 cm na dostępne w handlu butelki. Jeśli torby reklamowe mają służyć do transportu produktów w formacie A4, najlepiej posłużą do tego torby o rozmiarach 23 x 24 cm. Na większe produkty polecamy torby w rozmiarach 35 x 42 cm i 40,8 x 35,5 cm. Na biżuterię, perfumy, okulary i inne małe produkty polecamy torby reklamowe w rozmiarze 21 x 21 cm.

Możesz także zamówić torby reklamowe, na których w eksponowanym miejscu umieścisz swoje logo. Odpowiedni motyw pomoże, gdy torba ma wpadać w oko. Ponieważ torby reklamowe można zadrukować na całej powierzchni, masz bardzo wiele miejsca na umieszczenie hasła reklamowego i Twojego motywu, przykładowo w kolorystyce przedsiębiorstwa.

ZAMÓW TORBY REKLAMOWE I WYPEŁNIJ JE GADŻETAMI REKLAMOWYMI

Gdy zamówisz torby reklamowe, możesz je wykorzystać jako torby na gadżety reklamowe. Umieścisz w nich wiele artykułów reklamowych, takich jak: długopisy, gadżety i broszury czy wiele innych produktów. Torby reklamowe szczególnie przydatne są podczas imprez, konferencji i targów. Twoja reklama jest dobrze widoczna, a artykuły reklamowe i cenne prezenty bezpiecznie opakowane. Minimalna ilość zamówienia wynosi już dziesięć egzemplarzy. Dzięki temu możesz wykorzystać je już nawet podczas warsztatów dla małej grupy uczestników bez konieczności składowania dużej ilości toreb.