Karty plastikowe

DRUKUJ KARTY PLASTIKOWE: OD LEGITYMACJI DO WIZYTÓWKI

Karty plastikowe w formacie karty kredytowej nadają się idealnie jako karty klienta, kalendarze kieszonkowe, wizytówki i legitymacje pracownicze. Wybieraj pomiędzy standardowymi kartami z plastiku, kartami z polem na podpis, plastikowymi kartami z paskiem magnetycznym do zapisu danych lub w wersji kombinowanej. Dzięki standardowemu formatowi prawa jazdy z zaokrąglonymi rogami nasze karty plastikowe pasują do każdego portfela i każdej portmonetki. Materiał w postaci twardego PVC 760 jest przy tym szczególnie mocny i odporny na działanie czynników atmosferycznych.

STABILNY MATERIAŁ I DRUK O WYSOKIEJ JAKOŚCI

Gdy drukujesz karty plastikowe, nadrukowujemy na nich wybrany motyw i dbamy o najwyższą jakość wykończenia. Karty z PVC są u nas zadrukowywane w czterech kolorach (4/4) w technologii druku offsetowego lub cyfrowego, dzięki czemu możesz wybrać dowolny projekt. Aby podwyższyć trwałość, powierzchnia karty jest u nas dodatkowo uszlachetniana. Jasne projekty laminujemy błyszczącą folią, natomiast ciemne otrzymują matowy wygląd. Nie tylko chroni to kartę przed zużyciem i zarysowaniem, ale też naprawdę dobrze wygląda. Jeśli chcesz drukować karty plastikowe, zwróć uwagę na wysoką jakość danych do druku, aby uzyskać doskonały efekt druku. Przy projektowaniu zwróć uwagę, że rogi karty są standardowo zaokrąglone, aby format karty plastikowej odpowiadał kształtem dowodowi osobistemu czy prawu jazdy.

ZADRUKOWANE KARTY PLASTIKOWE MAJĄ PRZERÓŻNE ZASTOSOWANIA

Zrobisz dobre wrażenie podczas nawiązywania kontaktu, przekazując szykowną wizytówkę z plastiku. Zadrukujemy karty plastikowe Twoimi danymi kontaktowymi z logo firmowym, by szczególnie ważnym kontaktom biznesowym towarzyszył odpowiedni styl. Zadrukowane karty plastikowe nadają się także na legitymacje członkowskie oraz karty czekowe i dostępowe. Na życzenie umieścimy na Twojej karcie członkowskiej lub legitymacji także pasek magnetyczny, który może służyć do odczytu w czytniku. W ten sposób możliwa jest jednoznaczna identyfikacja.

Zadrukowane karty plastikowe mogą być także wykorzystywane jako elektroniczne klucze do drzwi w Twoim biurze. Kolejne obszary zastosowania to rejestracja czasu pracy lub prowadzenie kont pracowniczych (np. w stołówce zakładowej). Ulubionym środkiem do budowania stałych relacji z klientami są karty bonusowe. Teraz możesz tanio wprowadzić tego typu kartę z tworzywa sztucznego także w Twoim przedsiębiorstwie. Nagródź swoich najwierniejszych klientów atrakcyjnymi premiami i zwiększ przywiązanie do swojej marki, sprawiając, że klienci stale będą nosić w swoim portfelu kartę z Twoim logo. Spersonalizowanie karty biznesowej możliwe jest przez karty plastikowe z polem na podpis.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie