My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Pocztówki

POCZTÓWKI DO WIRALNEGO MARKETINGU

Wiralny marketing nie potrzebuje wiele: dobry pomysł i pasujące medium, np. pocztówki. Nadają się one nie tylko do przesłania pozdrowień z wakacji, ale są także porównywalnie korzystnym cenowo instrumentem marketingowym o dużej skuteczności. Zamów druk pocztówek z ciekawymi tekstami, artystycznymi ilustracjami lub innymi motywami. Następnie rozmieść swoje pocztówki wszędzie tam, gdzie przebywa Twoja grupa docelowa: na targach, w lokalach gastronomicznych lub centrach kultury i rekreacji. Szybko zauważysz, jak Twoje pocztówki wiralnie staną się popularne w biurach i mediach społecznościowych, a Twoja marka będzie obecna w wielu różnych miejscach.

MATERIAŁY I OKRĄGŁE FORMATY NA POCZTÓWKI

Aby jeszcze lepiej zaprezentować swoje pomysły, możesz zamówić u nas druk pocztówek i wybrać przy tym spośród siedmiu rodzajów papieru. Najbardziej popularny jest nasz papier kredowy o gramaturze 300 g/m. Kolory prezentują się na nim intensywnie, a wydrukowane motywy wyglądają realistycznie. Do połyskliwej komunikacji możesz polecić ponadto papier Chromolux z efektem perłowym lub papier Magic Chrome z efektem lustrzanym. Kto chce być widocznym dzięki nietypowemu formatowi, powinien pomyśleć o naszych okrągłych lub owalnych kartkach pocztowych! Albo o naklejkach pocztowych, które nadają się idealnie do stosowania na zewnątrz. Przy okazji: chcesz wydrukować pocztówki z różnymi motywami? W opcji druku wiele wersji możesz za jednym razem zamówić aż do 20 motywów.

SKŁADANE KARTKI DO KOMUNIKACJI Z KLIENTAMI

Składane kartki można z powodzeniem stosować nie tylko w reklamie i brandingu, ale także dostępne w wielu różnych formatach w obszarze programów lojalnościowych i obsługi klienta. Indywidualne oferty możesz przykładowo w krótkiej formie podsumować na kartce składanej i dodatkowo umieścić osobiste notatki po wewnętrznej stronie. U nas możesz zamówić druk kartek składanych, które nadają się na co dzień i specjalne okazje. Szczególnie popularne są kartki składane na papierze kredowym 300 g/m. Jeśli chciałbyś zamówić ekskluzywne kartki składane, najlepszym rozwiązaniem będzie nasz bestseller, czyli Chromokarton 280 g/m. Ten wielowarstwowy papier jest stabilny i można po nim pisać.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie