PRZEGLĄD

Grupa Onlineprinters jest jedną z wiodących na rynku drukarni internetowych w Europie. Wytwarzamy we własnych zakładach indywidualne produkty poligraficzne dla ponad miliona klientów w 30 europejskich krajach, począwszy od ulotek aż do kompletnego stoiska targowego.

 

W naszych lokalizacjach w Fürth i Neustadt an der Aisch w Niemczech, Southend w Wielkiej Brytanii, Aarhus w Danii i Szczecinie w Polsce rokrocznie produkujemy, wykańczamy i wysyłamy ponad 3 miliardy produktów poligraficznych. Dla naszych klientów pracuje 1.660 dobrze wykształconych pracowników. Grupa Onlineprinters w obszarze druku online działa już od 2004 r. i wywodzi się z klasycznej, założonej w 1984 r. drukarni akcydensowej. Jesteśmy niezawodnym partnerem dla klientów B2B, takich jak: drukarnie, agencje i resellerzy.  


 

Duży wybór produktów i szybka dostępność

Przez sklep internetowy klienci mogą aktualnie zamawiać ponad 5 000 produktów, pośród nich ulotki, plakaty, banery reklamowe, katalogi i broszury oraz roll-up’y i ścianki prezentacyjne na targi i imprezy. Obok działów marketingu, dużych przedsiębiorstw, agencji kreatywnych i grafików, także resellerzy korzystają z szerokiej oferty i zamawiają przede wszystkim standardowe produkty w korzystnych cenach. Klientom sprzedającym dalej nasze produkty oferujemy wysyłkę bez informacji o producencie (Whitelabel) oraz Program dla Klientów Premium z atrakcyjnymi warunkami. Dzięki specjalnym opcjom, takim jak druk błyskawiczny (produkcja w tym samym dniu roboczym) w połączeniu z wysyłką ekspresową niektóre produkty możemy dostarczyć klientom już w następnym dniu po zamówieniu. Wszyscy nasi klienci profitują z korzystnych i transparentnych cen oraz możliwości składania zamówień przed 24 godziny na dobę, także przez urządzenia mobilne.


 

Zachęcamy do zasięgnięcia informacji o programie Premium.

Filozofia marki: 3 marki - jedna zasada

Pasmo sukcesów przedsiębiorstwa rozpoczęło się wraz z uruchomieniem pierwszego sklepu internetowego pod domeną diedruckerei.de. Pod tą marką przedsiębiorstwo działa nadal w Niemczech. W 2008 r. drukarnia rozpoczęła ekspansję na rynki europejskie, na których pod marką Onlineprinters sprzedaje w korzystnych cenach swoje produkty poligraficzne . Od 2017 r. do grupy Onlineprinters należy kolejna marka odnosząca sukcesy – Solopress, dzięki czemu przedsiębiorstwo wzmocniło swoją obecność w Wielkiej Brytanii. W styczniu 2018 r. do grupy Onlineprinters dołączyła duńska drukarnia internetowa LaserTryk. LaserTryk jest wiodącą drukarnią w Skandynawii.

 

Oszczędzać koszty i chronić środowisko naturalne

Zrównoważone działanie i ochrona środowiska to integralne elementy naszego modelu biznesowego: Druk pakietów zbiorczych, dzięki któremu na jednym arkuszu drukarskim łączone są zlecenia kilku klientów, redukuje odpady do minimum i oszczędza papier. Centralne zasilanie w farby w obszarze druku offsetowego pozwala na redukcję odpadów opakowaniowych. Onlineprinters oferuje papier z certyfikatami FSC, PEFC oraz „Błękitny Anioł” i ponadto opcję „druku neutralnego dla klimatu”. Standardowa wysyłka produktów w Niemczech zasadniczo przebiega neutralnie dla klimatu.


 

Więcej na temat ochrony środowiska

Wysokie standardy jakościowe

Od jednego egzemplarza aż do wysokich nakładów drukujemy zgodnie z uznanym standardem jakościowym ProcessStandard Offset (PSO). Byliśmy jedną z pierwszych drukarni, która otrzymała certyfikat za obróbkę końcową. Nowoczesne maszyny drukarskie wyposażone są w automatyczne systemy kontrolne, które mierzą i regulują pokrycie farbą. Każde zlecenie musi przejść także dodatkową kontrolę doświadczonych fachowców, którzy sprawdzają zadrukowane arkusze drukarskie. Po wydrukowaniu zlecenia są poddawane obróbce końcowej na miejscu w zakładzie. Wewnętrzny system zarządzania jakością gwarantuje, że klienci otrzymują wyłącznie produkty o pierwszorzędnej jakości


 

Link do wszystkich certyfikatów.

Park maszynowy

Do druku offsetowego wykorzystujemy aktualnie w sumie 189 zespoły drukarskie  i jesteśmy największą drukarnią w Europie, która pracuje w formacie arkusza 3b (ok. 70 x 100 cm). W druku offsetowym stawiamy na technologię rodem z firmy Heildelberger Durckmaschinen AG, w druku cyfrowym między innymi na maszyny drukarskie HP Indigo. Do obróbki końcowej stosujemy przykładowo maszyny firm Horizont i Müller-Martini, w druku wielkoformatowym technikę firm HP i Durst.
 

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie