Etykiety na rolce

WYDRUKUJ ETYKIETY NA ROLCE DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ

Jest bardzo wiele możliwości, jak można wykorzystać samoprzylepne etykiety na rolce w Twojej firmie. Przykładowo można zastosować je jako etykiety adresowe, przemysłowe lub do oznaczenia dostaw dla Twoich klientów. Wpadające w oko naklejki mogą zawierać ważne informacje (np. ostrzeżenia lub oznaczenia urządzeń), których należy koniecznie przestrzegać. Do tego celu nadają się szczególnie nasze neonowe etykiety samoprzylepne. Etykiety na rolce trzymają się na prawie każdej powierzchni i łatwo je odkleić z nośnika. Szybka aplikacja naklejki na szkle, butelkach, opakowaniach lub jako etykiety adresowe i wysyłkowe nie jest już żadnym problemem.

ETYKIETY NA ROLCE JAKO POWIERZCHNIA REKLAMOWA

Zastosowanie folii samoprzylepnej jest zdefiniowane przez nadruk. Jeśli zadrukujesz etykiety na rolce danymi kontaktowymi, sprawisz, że staną się etykietami adresowymi. Etykiety samoprzylepne możesz też zadrukować informacjami o produkcie i w ten sposób szybko i łatwo oznaczysz swoje produkty. Kolejnym, popularnym sposobem użycia jest wykorzystanie etykiet jako powierzchnię reklamową. Możesz klasycznie zadrukować etykiety swoim logo firmowym. Lub umieścić na niej odpowiedni tekst lub dizajnerski motyw. Twoje logo, chwytliwe hasło reklamowe, interesujące zdjęcia lub śmieszne teksty i wesołe slogany wydrukowane na etykietach na rolce staną się skutecznym środkiem reklamowym.

ETYKIETY NA ROLCE RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

U nas możesz wybrać między etykietami na rolce a neonowymi etykietami samoprzylepnymi. Etykiety na rolce zadrukujemy chętnie Twoim kolorowym motywem. By zwiększyć możliwości projektowania, możesz dopasować w swoich danych do druku także kolor tła Twojego projektu. Nasze etykiety samoprzylepne w kolorach sygnałowych są w kolorze neonowo-żółtym i mogą zostać zadrukowane w jednym kolorze. Czy to podczas wpadającej w oko kampanii reklamowej, czy też jako alarmujące etykiety na niebezpieczne produkty neonowe etykiety są zawsze bardzo widoczne. Oferowane przez nas etykiety na rolce dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Wybierz swoje etykiety w zależności od zastosowania w popularnych formatach DIN oraz specjalnych, np. okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne. Ponadto możesz zadrukować swoje etykiety w pełnym kolorze i do wyboru masz następujące rodzaje papieru: biały papier teksturowany oraz klasyczny powlekany oba rodzaje nadają się idealnie na wygięte powierzchnie, np. jako etykiety na wino i butelki, ale także jako etykiety towarowe i opakowaniowe. Odporny na działanie wody przezroczysty papier jest bardzo cienki i wysoce transparentny. Papier offsetowy należy wybrać, gdy etykiety samoprzylepne mają być później stemplowane, zadrukowane lub ma być na nich umieszczony odręcznie napis.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie