10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Plakaty tekstylne

PLAKATY TEKSTYLNE JAKO POWIERZCHNIA REKLAMOWA I DEKORACJA

Plakaty tekstylne zawsze przyciągają wzrok. Baner z materiału wygląda pięknie i przez długi czas nie traci na wartości. Plakaty tekstylne idealnie nadają się do aranżacji pomieszczeń biurowych, np. gdy umieścisz na nich swoje logo w dużym formacie lub mapę świata jako dekorację na ścianie. Dzięki plakatom tekstylnym można także świetnie eksponować chwytliwe hasła reklamowe. Nie ma granic, jeśli chodzi o możliwości projektowania oraz prezentacji. Do druku wykorzystujemy farby UV, przez co wydruk jest bardzo kontrastowy i ostry. Twoje ulubione zdjęcia, motywy z reklamy lub slogany będą się na nich świetnie prezentowały. U nas możesz zamówić druk nawet pojedynczego plakatu.

ŁATWY MONTAŻ I WYMIANA BANERU Z MATERIAŁU

W celu łatwiejszego montażu plakatów tekstylnych możesz zamówić eleganckie aluminiowe ramy. Dzięki zintegrowanym oczkom z tworzywa sztucznego bez problemu oraz pewnie i szybko zawiesisz je na ścianie. Ramy dostępne są we wszystkich oferowanych formatach DIN oraz specjalnych. Gdy masz już swoje własne ramy do plakatów, możesz u nas zamówić także sam druk bez systemu. Przez to łatwo wymienisz swoje plakaty tekstylne i możesz je wielokrotnie stosować podczas kampanii reklamowych.

PLAKATY TEKSTYLNE JAKO ATRAKCJE W POMIESZCZENIACH

Tkanina poliestrowa baneru w porównaniu z popularnymi rodzajami papieru jest bardziej wytrzymała i długowieczna. Powoduje to, że plakaty tekstylne wyglądają w pomieszczeniach szczególnie atrakcyjnie. Możliwości ich użycia są bardzo wszechstronne. Banery z materiału są chętnie zabierane na targi, konferencje i wydarzenia, ponieważ można je szybko zawiesić, korzystając z aluminiowych profili. Także w centrach handlowych można za pomocą plakatów tekstylnych skutecznie prezentować oferty i akcje. Jeśli planujesz umieszczenie reklamy na zewnątrz, polecamy nasze wodoodporne banery.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie