My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Flagi reklamowe

WYDRUKUJ FLAGI REKLAMOWE W MAŁYM I WIELKIM FORMACIE

Od małych flag okiennych poprzez flagi typu Wingflag, Squarflag lub Beachflag (Dropflags) aż do systemu Giantopol i flag na maszty. W naszej ofercie znajdziesz flagi z nadrukiem na każdą okazję. Wydrukujemy flagi z Twoim motywem na życzenie i dostarczymy Ci również pasujący system mocowania.

WYDRUKUJ FLAGĘ BEACHFLAG I BĄDŹ W CENTRUM UWAGI

Przed salonem sprzedaży w strefie dla pieszych, stoiskiem na targach w hali lub kawiarnią na promenadzie przy plaży: Indywidualne flagi z nadrukiem typu windery przyciągają uwagę w pomieszczeniach i na zewnątrz! Twoją flagę plażową możesz u nas zamówić w czterech różnych rozmiarach: S, M, L i XL. Albo jako kompletny system z metalową płytą jako podstawką, masztem i zadrukowaną flagą lub też samą flagę. Dzięki temu elastycznemu rozwiązaniu w każdym momencie możesz zmienić swój motyw na fladze zgodnie z aktualną potrzebą. Najlepsze w naszych flagach: są zmywalne i można je prasować.

FLAGI NA MASZTY

Jeśli chcesz być widoczny z daleka, flaga na maszt jest nieodzowna. Z masztem lub bez u nas możesz zaznaczyć obecność swojej marki i być widoczny podczas różnych wydarzeń. Nasze flagi na maszt dostępne są z dwoma oczkami, z lub bez wysięgnika, w pięciu różnych rozmiarach, a także w indywidualnym formacie na życzenie.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie