Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Windery

DRUKUJ WINDERY: ZYSKAJ WIĘCEJ UWAGI DLA SWOJEGO SKLEPU

Bardziej prominentnie już się nie da: już choćby przez swoją wielkość windery przyciągają uwagę przechodniów i zwracają uwagę na Twój biznes. Wysokość kilku metrów pozwala im wyróżnić się spośród innej reklamy i czyni je widocznymi z daleka.
Te giganty reklamowe dostępne są nie tylko jako Dropflags w kształcie kropli wody; możesz zaprojektować je także jako Wingflag lub Squareflag czy jako flagę kwadratową.
Zadrukowane windery nadają się nie tylko do reklamy sklepu. Windery są często wykorzystywane na imprezach, w punktach informacyjnych lub na targach. Wszędzie tam, gdzie ważne informacje powinny być z daleka widoczne.

WINDERY W RÓŻNYCH WERSJACH I ROZMIARACH

Nasze windery dostępne są w różnych rozmiarach: uwagę przyciąga już nawet najmniejsza flaga o wysokości prawie dwóch metrów. Do zadań specjalnych, np. na imprezach odwiedzanych przez bardzo wielu gości, polecamy warianty L i XL o wysokości do kilku metrów.

Wszystkie windery dostępne są jako praktyczny system, który daje się łatwo transportować i zawiera wszystkie niezbędne komponenty, wśród nich podstawę, maszty oraz oczywiście także samą flagę. Flagę można zresztą zamówić osobno, co pozwala na łatwą zmianę motywu. Niezależnie, czy windery zawierają logo firmy, letni lub zimowy motyw flagi znajdą się zawsze w centrum toczącego się wydarzenia.

Solidna podstawa zagwarantuje, że flaga się nie przewróci. Podstawę można także dodatkowo obciążyć, umieszczając na niej dodatkowy ciężar, np. pojemnik z wodą lub piaskiem. Opcjonalnie wysyłamy także specjalne kołki, które dbają o prawidłowe mocowanie windera w piasku lub śniegu.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie