My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Pieczątki drewniane / samotuszujące

PIECZĄTKI TANIO PRZENIOSĄ TWOJE HASŁO NA PAPIER

Także w erze cyfrowej pieczątki to cenna pomoc, bez której nie jest w stanie funkcjonować żaden zakład. Wielu oferentów życzy sobie na przykład potwierdzenia w formie pieczątki firmowej podczas składania oferty lub dostawy towaru. Indywidualne pieczątki pozwalają też zaoszczędzić wiele czasu: jak datownik umożliwiają szybkie oznaczenie przychodzącej poczty. Pieczątki z logo firmy nadają się do przesyłek masowych, życzeń świątecznych lub korespondencji firmowej np. gdy na pieczątce jest umieszczony adres nadawcy. Przez to wystarczy przystawić pieczątkę, zamiast każdorazowo wpisywać adres nadawcy (jako alternatywa, gdy stosowane są koperty bez indywidualnego nadruku).

Od drewnianych pieczątek do Trodat-Professional

Oferujemy pieczątki w różnych formatach i wersjach. Dostępne są eleganckie pieczątki drewniane w różnych wielkościach; w zależności od przeznaczenia występują jako pieczątki prostokątne, wąskie lub okrągłe. Jednowierszowe warianty nadają się do uwag typu Załatwiono, modele okrągłe pozwalają na umieszczenie na papierze oryginalnego motywu, który przypomina historyczne pieczęcie. Pieczątki są także odpowiednie do logotypów. Niezbędne poduszki do stempli można zamówić osobno i występują w różnych kolorach.
Jeśli kolor druku pieczątki nie ulega zmianie, większy sens ma zamówienie pieczątki ze zintegrowaną poduszką. W takim przypadku stawiamy na znane i sprawdzone modele firmy Trodat. Naturalnie pieczątki Trodat dostępne są w różnych rozmiarach i formach. Możliwy jest nawet całkowicie okrągły model o dwóch różnych średnicach.

Cechy szczególne pieczątek Trodat

Pieczątki Trodat można zamawiać z osobnymi płytkami z treścią, przez to można korzystać z pieczątki także wtedy, gdy zmianie uległa treść, np. adres. Wymienne płytki są bezwonne i grawerowane laserowo. Wszystkie modele Trodat można zaprojektować szybko i wygodnie online. Skorzystaj w tym celu z naszego narzędzia do projektowania online, które znajduje się w ostatniej zakładce na stronie produktu. Teraz nic już nie stanie na przeszkodzie, by korzystać z profesjonalnych pieczątek.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie