Książki w twardej oprawie

DRUKUJ KSIĄŻKI DO PROFESJONALNEJ PREZENTACJI

Chcesz profesjonalnie przedstawić swoim klientom i partnerom swoje przedsiębiorstwo lub portfolio produktów? Zdecyduj się więc na druk książki. Książki w twardej oprawie są mocniejsze i bardziej trwałe niż broszury. Ta ich zaleta jest najbardziej widoczna, gdy potrzebujesz produktu, który będzie bardzo często używany i otwierany do prezentacji, np. katalogów produktów, instrukcji itp. Dzięki twardej oprawie książki dobrze leżą w dłoni i sprawiają przy tym eleganckie wrażenie.

W naszej drukarni internetowej znajdziesz szeroki wybór różnych formatów książek. A5 to klasyczny format do produktów poligraficznych zawierających duże ilości tekstu i instrukcji. Jeśli chcesz wydrukować książki zawierające wiele ilustracji, np. produktów, powinieneś zdecydować się na format A4. Nadaje się on idealnie na albumy i prezentacje zawierające wiele grafik, zdjęć i ilustracji.

OKŁADKA I KLEJENIE W DRUKU KSIĄŻEK

Twarda oprawa wykonana jest z papieru kredowego o gramaturze 150 g/m oraz szarego kartonu maszynowego o grubości 2 mm, którego zadaniem jest wzmocnienie okładki. Dzięki temu okładka jest sztywna, a jednocześnie można na niej umieścić kreatywny projekt. Okładkę ponadto można dodatkowo uszlachetnić: matowa, błyszcząca folia lub folia celofanowa Soft-touch nadadzą Twojej publikacji elegancji. Wskazówka: jeśli zamawiasz książkę w jednym kolorze, nadal masz możliwość zamówienia kolorowej okładki.

Do klejenia naszych książek wykorzystujemy klej PUR, który gwarantuje doskonałą jakość połączenia. Ten rodzaj klejenia nadaje są doskonale do katalogów i książek, gdyż jest mocny i trwały. Inaczej niż w przypadku tańszego kleju HotMelt ten rodzaj klejenia po wyschnięciu nie może zostać ponownie podgrzany. Połączenie klejem PUR jest odporne na zmiany temperatury.

Drukuj książki część środkowa

Zanim zlecisz druk książki, powinieneś zastanowić się, w jakich kolorach chcesz wydrukować jej środek. U nas możesz zamówić książki, których część środkowa wydrukowana jest w pełnym kolorze. Możesz ją też dowolnie zaprojektować. Np. umieści w książce zdjęcia i grafiki. Jeśli Twoja książka będzie zawierała wyłącznie tekst, najlepszym rozwiązaniem jest druk w jednym kolorze. Książki mogą zawierać od 48 do 328 stron. Ponadto do wyboru masz różne rodzaje papieru. W naszej ofercie znajdziesz: papier kredowy lub objętościowy papier książkowy. papier kredowy przekonuje jakością odwzorowania obrazów i dostępny jest w różnej gramaturze. objętościowy papier książkowy to typowy papier do produkcji książek, który przy tej samej gramaturze co papier kredowy sprawia wrażenie papieru o większej objętości. Ten ostatni rodzaj papieru nadaje się szczególnie do druku obrazów jednokolorowych i tekstów.

Drukuj książki w wysokich nakładach lub pojedyncze egzemplarze

Nasze książki w twardej oprawie drukujemy w doskonałej technologii druku cyfrowego. Inaczej niż w druku offsetowym nie trzeba tutaj naświetlać płyt drukowych. Z tego powodu możliwy jest druk nawet jednego egzemplarza książki. To sprawia, że w naszej drukarni możesz zamawiać druk książek w niskich ale także bardzo wysokich nakładach kilkuset książek.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie