My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Banery

DRUKOWANE BANERY: JAKIE MOŻLIWOŚCI SĄ DOSTĘPNE?

U nas możesz zamówić druk banerów PVC w orientacji pionowej, poziomej lub kwadratowe. Twoje banery zadrukujemy jedno- lub dwustronnie w czterech kolorach. Wybierz materiał podstawowy spośród matowego PVC i tkaniny Mesh. Wyprodukujemy odpowiedni baner zgodnie ze zdefiniowanymi wymiarami lub Twoim indywidualnym formatem. Przy okazji: nasze specjalne banery na ogrodzenia budowlane i barierki zadrukowane są jednostronnie w czterech kolorach i znajdziesz je w kategorii plandeki w kolorze 4/0.

MATERIAŁY NA NASZE BANERY REKLAMOWE

Jednostronnie zadrukowane banery (kolor 4/0) produkujemy z matowego PVC 500 g/m lub tkaniny PVC-Mesh 300 g/m. Oba materiały idealnie nadają się do zastosowania na zewnątrz. Nasza podpowiedź: Mesh to przepuszczająca powietrze tkania siatkowa i przez to bardzo dobrze nadaje się do miejsc o dużych przeciągach i do wywieszenia na jesień. Na dwustronnie zadrukowane banery (kolor 4/4) wykorzystujemy zawsze ciężkie plandeki Blockout 442 g/m, czyli specjalny materiał na plandeki samochodowe. Ten materiał jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i szczególnie stabilny.

OPCJE DODATKOWE DO BANERÓW

Jako opcje dodatkowe do banerów drukowanych jednostronnie w czterech kolorach dostępne są dwa zestawy do napinania. Pierwszy w wersji standardowej, a drugi w wersji ekskluzywnej. Zestawy różnią się od siebie wielkością pętelek. W wersji standardowej pętla ma wymiar 20 do 22 cm, w wersji ekskluzywnej 60 do 80 cm. Możesz zamówić zadrukowane banery tylko docięte do wybranego formatu lub dodatkowo obrębione z gotowymi oczkami do montażu.
Oczka oferujemy także w przypadku dwustronnie zadrukowanych banerów, które mogą być umieszczone na krótkim lub długim boku oraz na całym obwodzie banera.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie