10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Broszury

DRUKOWANE KLASYCZNE BROSZURY POMOGĄ W REALIZACJI TWOICH CELÓW REKLAMOWYCH

Broszury to ulubiony instrument w marketingowym miksie, który przyczynia się do realizacji różnych celów, począwszy od prezentacji przedsiębiorstwa aż do marketingu produktowego. Czy to globalny koncert, krajowa mała lub średnia firma, czy też lokalne stowarzyszenie: broszury mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Klasyki, najbardziej lubiane przez naszych klientów, to broszury w formacie A4. Wszystkie broszury drukujemy na wysokogatunkowym papierze kredowym z łączeniem szytym, klamrami lub klejem do wyboru. Ponadto możesz zamówić druk broszur w niskim nakładzie począwszy od jednego egzemplarza!

BROSZURY KONTRA KATALOGI: ZSZYWANE, ŁĄCZONE I KLEJONE

W naszym sklepie internetowym rozróżniamy broszury i katalogi po sposobie łączenia. Podczas gdy broszury łączone są za pomocą zszywek, eurozszywek, spirali lub kleju, nasze katalogi są zawsze klejone lub zszywane nicią. Klamry, nici lub klej: każdy sposób łączenia jest stabilny i ma swoje zalety.
Nasi klienci najczęściej zamawiają druk broszur łączonych klamrami, które stabilnie trzymają do 80 stron z okładką. Zaletą klamer jest możliwość otwarcia broszury niemalże na płasko, przez co bardzo dobrze prezentują się zdjęcia i inne motywy. Ponadto łączenie klamrami jest bardzo mało widoczne.
Ale także inne rodzaje łączenia mają swoje zalety: eurozszywka nadaje się idealnie, gdy chcemy umieścić nasze broszury w segregatorach, łączenie spiralą, znane także pod nazwą Wiro-O, nadaje się doskonale do częstego kartkowania i otwierania konkretnych stron. Mniejszą ilość stron można połączyć klejem. Zaleta: strony wyglądają, jakby trzymały się samoistnie. Jeśli masz więcej tekstu, polecamy katalogi łączone klejem.

ZAMAWIANIE EGZEMPLARZA POKAZOWEGO BROSZUR

Planujesz druk broszur w wysokim nakładzie, ale chciałbyś najpierw przekonać się naocznie o wyniku wydruku? Przy każdym zamówieniu możesz opcjonalnie zamówić egzemplarz kontrolny (Standplot), czyli wydruk na papierze kredowym, aby sprawdzić kolejność stron, pozycjonowanie, wygląd i inne cechy. Ponadto możesz zamówić proof cyfrowy, aby otrzymać kolorowy wydruk swojej strony tytułowej na specjalnym papierze.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie