Kalendarze

POSTAW NA WERSJĘ DRUKOWANĄ I WYDRUKUJ KALENDARZE FIRMOWE

Mimo wzrastającej digitalizacji fizyczne kalendarze nadal są lubianym urozmaiceniem do kalendarzy w programach pocztowych i urządzeniach mobilnych. Dodatkową zaletą jest możliwość ich personalizacji: za pomocą flamastrów, naklejek i innych łatwo można spersonalizować wydrukowany kalendarz. Także w kwestii brandingu drukowane kalendarze mają szczególne zalety w porównaniu do cyfrowych. Indywidualne ikony, czcionki, kolory to wszystko możesz nadrukować na kalendarzach zgodnie ze swoim Corporate Design, np. w formie logo lub hasła.

WSZYSTKIE TERMINY NA JEDEN RZUT OKA: NASZ WYBÓR KALENDARZY

W naszym sklepie online możesz zamówić druk czterech rodzajów kalendarzy: klasyczne kalendarze jednomiesięczne, kalendarze trzymiesięczne i czteromiesięczne oraz kompletne planery roczne, w których odpowiednia liczba miesięcy widoczna jest na jeden rzut oka. Wszystkie rodzaje kalendarzy dostępne są w różnych wersjach: w dużym formacie, jako kalendarze ścienne i na biurko. Do tego możesz wybrać spośród wielu formatów: od całkiem dużego formatu A0 do małego rozmiaru 8,5 x 5,5 cm Wśród naszych klientów największą popularnością cieszą się planery ścienne w formacie A1, kalendarze roczne w formacie A4, kalendarze biurkowe w formacie A5 i kalendarze ścienne w formacie A4. Nasza podpowiedź: w przypadku kalendarzy wielostronicowych możesz wybrać między łączeniem spiralą a klejeniem.

RODZAJE PAPIERU NA DRUK KALENDARZY

Także oferta papieru na kalendarze w naszym sklepie internetowym jest różnorodna: wybierz między papierem kredowym, offsetowym i białym papierem z recyklingu oraz kartonikiem z recyklingu. Do kalendarzy ze zdjęciami polecamy papier kredowy gwarantujący realistyczne i wierne oddanie kolorów. Najbardziej popularnym rodzajem papieru na planery roczne jest papier kredowy o gramaturze 250 g/m. Kalendarze biurkowe i ścienne najczęściej zamawiane są na mocnym papierze kredowym 170 g/m, planery ścienne natomiast na papierze kredowym 150 g/m.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie