My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Bloki

DO ZAPAMIĘTYWANIA I NA KREATYWNE POMYSŁY: NASZE NOTESY

Do pisania, rysowania, malowania, zapisywania pomysłów - notesy mają bardzo wiele zastosowań. Czy jako bloczki do pisania w kratkę lub linię, bloczki do malowania albo notesy kelnerskie: notesy mają zastosowanie w najróżniejszych sytuacjach. U nas możesz wybrać spośród wielu formatów, rodzajów papieru i łączenia. I w ten sposób wydrukować swoje indywidualne notesy firmowe. Nasi klienci najchętniej zamawiają druk notesów klejonych w formacie A4, zaraz po nich bloczki A5 łączone spiralą.

ŁĄCZENIE ORAZ RODZAJE PAPIERU NA TWOJE NOTESY

U nas możesz zamówić notesy klejone lub na spirali i wybrać spośród dwóch rodzajów papieru i w sumie czterech gramatur.
Notesy klejone możesz wydrukować w siedmiu formatach w orientacji pionowej i poziomej, cztery z nich nawet w wersji kwadratowej. Zaletą notesów klejonych jest to, że w każdym momencie możesz oderwać pojedyncze strony i odłożyć do teczki lub wpiąć do segregatora.
Nasze notesy na spirali drukujemy w pięciu wersjach. Łączenie spiralą, którą oferujemy w kolorze srebrnym, czarnym i białym, ma tę zaletę, że dobrze trzyma razem wszystkie notatki. Nie jest konieczne odrywanie kartek, aby je odpowiednio przechować. Do tego łatwo można przewracać strony i ułożyć je na płasko.
Niezależnie od rodzaju łączenia możemy wydrukować notesy na papierze offsetowym lub białym papierze z recyklingu o gramaturze między 80 i 120 g/m. Czy to w linię, kratkę lub bez liniatury notesy w Twoim designie.

DO POKWITOWANIA LUB NA NOTATKI: DRUKI SAMOKOPIUJĄCE I NOTESY SAMOPRZYLEPNE

Aby obie strony dysponowały pokwitowaniem, idealnym medium są druki samokopiujące. Zapisz wspólne uzgodnienia, wystaw rachunki lub pokwituj dostawę, płatność i uzyskaj na końcu dwa lub trzy egzemplarze za jednym razem. Oryginalny dokument jest w kolorze białym, strony samokopiujące możesz zamówić w kolorze żółtym lub różowym. Dodatkowo możesz wybrać, czy chcesz zamówić bloczek z pokwitowaniami z podwójnymi lub poczwórnymi otworami.
Krótkie notatki możesz zapisać na naszych notesach samoprzylepnych. Samoprzylepne karteczki w kolorze białym możesz wydrukować we własnym designie, zamówić z miękką okładką lub nawet w jednym z pięciu specjalnych kształtów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie