My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Podkładki

PODKŁADKA NA BIURKO - WYDRUKUJ TERAZ

Dla wielu podkładka na biurko jest nieodzowna. Wielkoformatowe biuwary nie tylko czynią biurko bardziej przytulnym, ale są także bardzo praktyczne na spontaniczne notatki podczas rozmowy telefonicznej lub pracy na komputerze.
Podkładki na biurko dostępne są w trzech wielkościach: A2 (59,4 cm x 42 cm), A3 (42 cm x 29,7 cm) i rozmiarze pośrednim 48,5 cm x 33,5 cm. Podkładka na biurko drukowana jest na papierze offsetowym o gramaturze między 80 a 120 g/m lub na białym papierze z recyklingu o gramaturze 80 g/m.
Wśród naszych klientów najbardziej popularne są podkładki na biurko w formacie A4 na papierze offsetowym 80 g/m.

PODKŁADKI NA BIURKO KLEJONE Z DODATKOWĄ OSŁONĄ

Czy biuwar będzie klejony na górze, na dole, z lewej lub prawej strony możesz zadecydować indywidualnie podczas zamówienia. Ty także decydujesz o jego objętości. Oferujemy Ci biuwary z 25 i 50 kartami na egzemplarz i wyprodukujemy je dla Ciebie w nakładzie już od 50 sztuk.
Każdą podkładkę na biurko produkujemy ze stabilną szarą tekturą introligatorską na spodzie. Dodatkowo możesz zamówić podkładkę na biurko w formacie A2 z listwą ochronną na dolnej krawędzi.

DESIGNERSKIE POMYSŁY NA TWOJĄ PODKŁADKĘ NA BIURKO

Podczas projektowania podkładki na biurko możesz wziąć pod uwagę przykładowo potrzeby Twoich pracowników lub klientów. Potrzebujesz raczej neutralną podkładkę do rysowania lub kratkę do wyliczeń? A może najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie obu rozwiązań? Pomysłem jest zaprojektowanie biuwara w formie planera tygodniowego, w którym na każdy dzień zaplanujesz osobne pole. Ponadto możesz zaplanować listy zadań, miejsce na zapisywanie terminów lub ważnych numerów. Podkładka na biurko może mieć także zintegrowany kalendarz. Twoja kreatywność podczas projektowana nie jest niczym ograniczona.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie