Naklejki

DRUKOWANE NAKLEJKI: KTÓRA FOLIA JEST DLA MNIE NAJLEPSZA?

Wydrukuj naklejki, aby uatrakcyjnić wygląd swojej witryny sklepowej, zindywidualizować gadżety reklamowe, zorganizować komunikację wewnątrz biura lub umieścić reklamę w różnych miejscach. Dzięki naszym najróżniejszym foliom i formatom jest to takie łatwe. Czy to folia PVC na samoprzylepną folię w wielkim formacie, papier teksturowany na okrągłe naklejki na rolce, papier samoprzylepny na etykiety adresowe lub Stafix, czyli samotrzymająca się folia z ładunkiem statycznym na każdą okazję mamy odpowiedni materiał.

NAKLEJKI DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ: JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI

Naklejki nadają się idealnie do stosowania na zewnątrz, przykładowo do oklejenia schodów, podłóg lub donic. Aby Twoje naklejki i folia samoprzylepna przez dłuższy czas na zewnątrz przyciągały uwagę, stosujemy materiały, które są odporne na wpływ warunków atmosferycznych. Wytrzymają deszcz, intensywne promieniowanie słoneczne, zmiany temperatury i inne obciążenia. Na naklejki na podłogę stosujemy wyłącznie materiał, który mocno się trzyma, mianowicie folię PVC z warstwą antypoślizgową i która może być umieszczona na chropowatych powierzchniach, takich jak: beton, asfalt, kamień i innych.

SAM ZAPROJEKTUJ NAKLEJKI: TO TAKIE ŁATWE Z NASZYMI SZABLONAMI

Pliki do druku na Twoje naklejki, etykiety i folie samoprzylepne możesz wygodnie przygotować, korzystając z naszych bezpłatnych szablonów. Wybierz odpowiedni artykuł oraz jego format, pobierz na stronie z zamówieniem z zakładki Szczegóły odpowiedni szablon do programu InDesign. Otrzymane wymiary odpowiadają tym, które potrzebujemy do finalnego wydruku.