10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Naklejki na podłogę

WYKORZYSTAJ NAKLEJKI NA PODŁOGĘ JAKO POWIERZCHNIĘ REKLAMOWĄ

Twoja reklama nie zawsze musi być umieszczona wysoko, czasem opłaca się spojrzenie w innym kierunku: mianowicie pod nogi. W naszej ofercie znajdziesz specjalne naklejki na podłogę. Powierzchnia folii samoprzylepnej pokryta jest specjalnym laminatem, który chroni druk, ale także zapobiega poślizgowi na naklejce. Zamawiając naklejki na podłogę, przemienisz niewykorzystaną do tej pory powierzchnię w atrakcyjną i wpadającą w oko reklamę. W ten sposób podłoga w Twoich pomieszczeniach lub chodnik na Twoim terenie przyciągną wzrok przechodniów. Naklejki na podłogę są stosowane bardzo chętnie także na targach. Zadrukowane odpowiednim motywem naklejki na podłogę są skuteczną powierzchnią reklamową, ale mogą także służyć do oznaczenia Twojego stoiska lub też jako drogowskazy prowadzić klientów do Twojego sklepu.

DO STOSOWANIA W POMIESZCZENIACH I NA ZEWNĄTRZ: ANTYPOŚLIZGOWE NAKLEJKI NA PODŁOGĘ

Na naklejki podłogowe do pomieszczeń stosujemy odpowiednio dopasowany do wnętrz materiał: folia PET doskonale trzyma się gładkiej powierzchni, np. marmuru lub płytek podłogowych. Naklejki podłogowe do stosowania wewnątrz dają się usunąć bez pozostawiania śladów w okresie sześciu miesięcy od aplikacji. Jeśli chcesz zamówić naklejki na podłogą na zewnątrz, wybierz folię samoprzylepną do stosowania na zewnątrz. Tego typu folia doskonale trzyma się na chropowatych powierzchniach, np. betonie, asfalcie lub kamieniu i przez to idealnie nadaje się do aplikacji na asfalcie.

Obie folie na naklejki na podłogę pokryte są specjalnym laminatem odpornym na zdrapywanie i chodzenie po nim. Laminat chroni także Twój nadrukowany motyw. Natomiast specjalna struktura antypoślizgowa laminatu zabezpiecza przed poślizgiem i posiada wymagany certyfikat do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Wskazówka: aplikuj naklejki na podłogę wyłącznie na suche i wyczyszczone powierzchnie. Trwałość naklejki na podłogę zależy między innymi od podłoża, miejsca zastosowania oraz częstotliwości chodzenia po powierzchni reklamowej. Dlatego nie da się w stu procentach określić trwałości naklejki na podłogę.

NAKLEJKI NA PODŁOGĘ W FORMACIE NA ŻYCZENIE

Nasze niedrogie naklejki na podłogę, które zadrukowujemy w doskonałej technologii druku cyfrowego, dostępne są w różnych formatach. Znajdź i wybierz po prostu odpowiedni format. Jeśli nie chcesz zamówić prostokątnych naklejek, możesz samodzielnie określić kształt naklejki i przygotować swoje pliki do druku. W takiej sytuacji naklejki na podłogę wycinane są po konturze i dostarczane w kształcie zgodnie z projektem. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie indywidualnej reklamy i wykorzystanie niemal każdej powierzchni. Naklejki na podłogę z motywem strzałki lub stopy staną się idealnymi drogowskazami. Wskazówka: zwróć uwagę na odmienne wymagania odnośnie danych do druku dla produktów wycinanych po konturze; dalsze informacje na ten temat znajdziesz we wskazówkach dotyczących danych do druku oraz w naszym Centrum Pomocy pod zakładką "Wycinanie po konturze".

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie