10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Trybunki reklamowe

TRYBUNKA: DO PREZENTACJI PRODUKTÓW I PROWADZENIA ROZMÓW

Na małe targi, prezentacje w firmie lub kolejny dzień otwartych drzwi: trybunka zagwarantuje profesjonalny wygląd Twojego przedsiębiorstwa podczas imprez. Na trybunce możesz zaprezentować odpowiednio klientom produkty, broszury, ulotki np. w stojaku na ulotki oraz artykuły reklamowe takie jak pendrivey lub powerbanki. Równie dobrze zastosować można ladę do prezentacji lub sprzedaży produktów. Chcesz zapisać dane odwiedzających i zainteresowanych za pomocą długopisu i papieru lub cyfrowo przy użyciu urządzeń mobilnych i aplikacji trybunka oferuje wystarczająco dużo miejsca na promocję i sprzedaż w formie drukowanej i cyfrowej.

ZAPLANOWANY DESIGN WYSTAWIENNICZY DO TWOICH CELÓW

Właśnie w przypadku małych stoisk targowych ścianka wystawiennicza i trybunka są ważnymi elementami prezentacji przedsiębiorstwa. Jeśli oba elementy, ścianka wystawiennicza oraz trybunka, są do siebie optycznie odpowiednio dopasowane, tworzą harmonijny obraz całości. Zaplanuj w tym celu specjalny design wystawienniczy, który wykorzystasz zarówno do druku ścianki reklamowej, jak i trybunki. Aby dopełnić jednolity obraz, możesz uwzględnić w swojej koncepcji designu wystawienniczego także inne materiały, np. ulotki lub artykuły reklamowe. I tak każdy z produktów możesz wydrukować w tym samym designie lub dopasować do siebie odpowiednio elementy, takie jak kolory, czcionki lub motywy graficzne. Na jednolite prezentacje na targach nasze trybunki oraz stoiska targowe nadają się idealnie także w dłuższej perspektywie: zakup jeden raz stelaż, a następnie zamawiaj nową okładzinę na trybunkę, dopasowując ją do wydarzenia lub Twoich celów.

PRAKTYCZNA I UNIWERSALNA: TRYBUNKA Z BLATEM I DODATKAMI

Nasze proste trybunki składają się z rozkładanego, mobilnego stelażu metalowego, srebrnego blatu, plastikowych półek oraz okładziny trybunki z tkaniny poliestrowej z nadrukiem. Ladę można zmontować bez użycia narzędzi i oferuje ona miejsce na staranne przechowanie wewnętrznych dokumentów i materiałów o maksymalnej wadze do 15 kg oraz odpowiednią powierzchnię na prezentację, wymianę i sprzedaż. Równie szybko można zamontować i zdjąć okładzinę trybunki za pomocą zapięcia na rzepy. Trwały materiał o właściwościach antystatycznych zakrywa przednią stronę oraz boki trybunki i może zostać zadrukowany na całej powierzchni. Wszystkie elementy trybunki można bezpiecznie zapakować i transportować w torbie z rolkami. Dzięki indywidualnie zaprojektowanej trybulce Twoje stoisko targowe wyróżni się pośród innych i przyciągnie klientów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie