My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Płyty komorowe z polipropylenu

ZAMÓW PŁYTY KOMOROWE Z POLIPROPYLENU Z PRZYCIĄGAJ UWAGĘ REKLAMĄ

Zadrukowane płyty komorowe z polipropylenu oferują dużą powierzchnię reklamową i nadają się do reklamy na ścianach, ogrodzeniach budowlanych i bramach. Ale także w pomieszczeniach te lekkie płyty rzucają się w oczy i przez to doskonale nadają na szyldy informacyjne. Płyty komorowe to płyty wyprodukowane z polipropylenu, tworzywa sztucznego, które można poddać recyklingowi, i które mimo swojej niskiej wagi pozostają sztywne. Jeśli zamawiasz płyty komorowe z polipropylenu w niskim nakładzie, Twoje szyldy reklamowe drukowane są w technologii druku cyfrowego. Dzięki temu możliwy jest druk już nawet jednej płyty. Zanim płyty komorowe z polipropylenu zostaną zadrukowane, są białe. Polipropylen to trwały Thermoplast. Aby nadruk dobrze trzymał się powierzchni, farby utwardzane są za pomocą promieni UV.

ZALETY: MATERIAŁ ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE O STABILNEJ STRUKTURZE KOMÓRKOWEJ

Jeśli chcesz zadrukować płyty komorowe z polipropylenu, zaleca się ich stosowanie przede wszystkim na zewnątrz. Płyty przez dłuższy czas wytrzymują wpływ warunków atmosferycznych i niestraszne im są nawet najmocniejsze opady deszczu. Ze względu na niski ciężar własny szyldy reklamowe z płyty komorowej można łatwo transportować, gdy chcesz je zawiesić na płocie lub ścianie. Płyty komorowe z polipropylenu są także popularne w pomieszczeniach i chętnie stosowane na targach oraz konferencjach. Niska waga płyt wynika z ich wewnętrznej struktury plastra miodu, charakteryzującej się wieloma pustymi komorami, które nadają płycie sztywności. Jeśli zamawiasz płyty komorowe z polipropylenu w wysokim nakładzie, to ich wnętrze ma strukturę kanalikową.

Płyty komorowe z polipropylenu mają wiele różnych zastosowań w reklamie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko płyty komorowe z polipropylenu, ale także twarde i miękkie płyty piankowe oraz szkło akrylowe do zadrukowania.

PŁYTY KOMOROWE Z POLIPROPYLENU W FORMACIE STANDARDOWYM LUB NA WYMIAR

Płyty komorowe z polipropylenu możesz zadrukować jedno- lub dwustronnie. Masz przy tym do wyboru wiele różnych formatów. Na reklamę zbliżoną formą do plakatów oferujemy przykładowo popularne formaty wg normy DIN, ale także większe rozmiary, np. 100 x 2000 cm. Nasz materiał oferujemy w dwóch wariantach grubości i gramatury. Konkretnie możesz wybrać między płytami o grubości 3 mm i gramaturze 450 g/m lub 5 mm i 750 g/m. Ponadto dzięki opcji indywidualnego cięcia po konturze możesz dopasować standardowy format do swoich potrzeb i otrzymać szyld odpowiadający Twoim życzeniom. Kontur cięcia możesz łatwo utworzyć w swoich danych do druku i nam przesłać.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie