My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Szyldy magnetyczne

ZAMÓW NAKLEJKI MAGNETYCZNE I WYKORZYSTAJ JE JAKO POWIERZCHNIĘ REKLAMOWĄ

Naklejki magnetyczne mają wszechstronne zastosowanie, czy to jako naklejki na samochody, na tablicę magnetyczną lub jako powierzchnia reklamowa. Drukując u nas naklejki magnetyczne, możesz wybierać pomiędzy licznymi, popularnymi formatami oraz prawie każdym kształtem. Przygotuj swój indywidualny kontur cięcia o szerokości między 20 a 150 cm oraz wysokości 20 do 60 cm. Wyprodukujemy dla Ciebie naklejki magnetyczne już nawet w najmniejszym nakładzie. Nasze naklejki są zadrukowywane jednostronnie w pełnym kolorze. Magnetyczna strona odwrotna pozostaje niezadrukowana, pokrywana jest jednak matowym lakierem UV. Pozwala to na dodatkową ochronę podłoża. Inne zalety folii magnetycznej: materiał jest elastyczny, idealnie przylega do powierzchni metalicznych i doskonale dopasowuje się do niewielkich wypukłości. Jeśli jest to konieczne, łatwo i szybko można wymienić folię lub usunąć ją bez pozostawienia śladów. Nasza podpowiedź, aby Twoje folie magnetyczne dłużej wytrzymały: korzystaj z miękkiej szmatki i łagodnego środka czyszczącego do czyszczenia folii i podłoża i pozwól przeschnąć przemytej powierzchni.

NAKLEJKI MAGNETYCZNE: PRZYCIĄGAJĄ WZROK W POMIESZCZENIACH I NA ZEWNĄTRZ

Standardowo nasze folie magnetyczne uszlachetnione są warstwą odpornej powłoki PVC, która nadaje im bardziej elegancki wygląd. Ta powłoka gwarantuje jednocześnie większą wytrzymałość i sprawia, że bez problemu można użyć folii magnetycznych na zewnątrz. Możesz zamówić folie magnetyczne nie tylko w różnych wielkościach, ale na życzenie także zaokrąglimy ich rogi. Dla tych wszystkich, którzy lubią indywidualne projekty: u nas zamówisz swoje indywidualne naklejki magnetyczne w kształcie na życzenie. W tym celu potrzebujemy tylko odpowiedniego pliku do druku z konturem cięcia. Opcjonalnie oferujemy także kontrolę danych oraz sprawdzenie Twojego projektu pod względem jakości druku. Gdy szybko potrzebujesz nowych naklejek, możesz skorzystać także z opcji druku błyskawicznego.

UNIWERSALNE W ZASTOSOWANIU: ZADRUKOWANE NAKLEJKI MAGNETYCZNE

Naklejki magnetyczne mają bardzo różnorodne zastosowanie czy to jako czasowa reklama na samochodach, magnesy na lodówkę lub też reklama umieszczona na powierzchniach metalicznych. Umieść po prostu folię magnetyczną na drzwiach samochodu lub tablicy szkolnej, a będzie się trzymać sama z siebie. W razie potrzeby można tak umieścić także tabliczki z ważnymi informacjami, np. gdy w zimie obowiązują inne godziny pracy. Ale naklejki magnetyczne nadają się tylko na krótkoterminową reklamę. Umieszczając na nich śmieszne hasło lub ciekawą grafikę, możesz rozdawać je swoim klientom podczas imprez i targów. Dzięki temu naklejki reklamowe z Twoim hasłem znajdą się np. jako magnesy na lodówkach u Twoich klientów. Jednakże możliwość wykorzystania naklejek magnetycznych są zdecydowanie większe: dzięki nim możesz urozmaicić np. Twój kolejny wykład lub prezentację. Skorzystaj z wizualizacji tematu prezentacji, umieszczając naklejki magnetyczne na tablicy. Pozostanie to na pewno w głowach słuchaczy, szczególnie w czasach, gdy większość osób korzysta z prezentacji Power Point.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie