Teczki/Segregatory

RÓŻNORODNE TECZKI W NASZEJ OFERCIE: PRZEGLĄD

Od teczek ofertowych do teczek na prezentacje u nas znajdziesz odpowiednią teczkę do Twoich potrzeb. Oferujemy mnóstwo możliwości projektowania, wysokogatunkowy papier oraz możliwość uszlachetnienia Twoich teczek za pomocą różnych kolorów i materiałów.
Zasadniczo możesz zamówić teczki z każdej kategorii w orientacji pionowej A4 zadrukowane jedno- lub dwustronnie. Teczki z zamknięciem możesz ponadto zadrukować w formatach A6 i DL, a także w orientacji pionowej jedno- i dwustronnie. W przypadku teczek ekskluzywnych do dyspozycji masz teczki w formacie A4 w orientacji pionowej, a także w formacie A4-kwadrat i A5.

PAPIER I FARBY NA TWOJE TECZKI

Wybierz spośród naszych papierów papier kredowy o gramaturze między 300 g/m i 400 g/m. Na teczki z zamknięciem oferujemy dodatkowo możliwość drukowania na Chromokartonie. Ekskluzywne teczki drukujemy ponadto na papierze offsetowym i kartoniku z recyklingu.
Wszystkie teczki drukujemy zgodnie z życzeniem w jednym lub czterech kolorach. Podczas gdy w druku czterokolorowym korzystamy wyłącznie z czterech kolorów podstawowych CMYK, stosujemy także piąty kanał z kolorem srebrnym (metalik), złotym (metalik) i kolorami z palety kolorów HKS i Pantone. Jeśli chcesz wydrukować teczki w kolorach specjalnych, utwórz w programie DTP dodatkową próbkę kolorów z kolorem specjalnym.

WYDRUKUJ INDYWIDUALNE SEGREGATORY

Zatroszcz się o porządek w szafie na akta lub Twoim biurku. Umieść liczne dokumenty w indywidualnie zadrukowanych segregatorach. Mechanizm dźwigniowy z klasycznymi podwójnymi ringami trzyma akta do głębokości wypełnienia 55 mm. Okładkę możesz zadrukować jedno- lub dwustronnie w czterech kolorach.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie