Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Segregatory

SEGREGATORY ZADRUKOWANE TWOIM MOTYWEM

Porządek w biurze, ale także w życiu prywatnym, to połowa sukcesu. Widok zwykłych segregatorów dostępnych w handlu nie cieszy jednak wzroku obserwatora i aż się prosi by zapytać, czy nie można zamówić indywidualnie zadrukowanych segregatorów. Profesjonalnie zaprojektowane segregatory w kolorach przedsiębiorstwa, wręczane ważnemu klientowi podczas spotkania, wyglądają dużo lepiej niż modele standardowe. I pozostają w pamięci! Co powiesz na indywidualnie zadrukowane segregatory, które na stronach zewnętrznych i brzegu mają wydrukowany Twój motyw? Możesz wybrać, czy chcesz zadrukować tylko przednią stronę lub czy także tylną. W każdym przypadku indywidualnie zadrukowane segregatory przyciągają wzrok i sprawiają radość, gdy trzeba wpiąć do nich nowe dokumenty. Po wydrukowaniu uszlachetniamy powierzchnię i pokrywamy segregatory przykładowo warstwą błyszczącej folii lub nadajemy im matową strukturę lnu.

KOLOROWE SEGREGATORY, KTÓRE OFERUJĄ WIĘCEJ MIEJSCA

Jeśli chcesz zadrukować u nas segregatory, masz możliwość wyboru różnych ich wariantów. Oferujemy więc klasyczne segregatory na dokumenty z mechanizmem dźwigniowym, ale także segregatory ringowe z mechanizmem kombi. Oba warianty mają praktyczny otwór, który pomaga w wyciąganiu segregatora z półki. Materiał wykorzystany do produkcji segregatora jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć swoim produktem przez długi czas. Obok szerokości grzbietu, wysokości wypełnienia i uszlachetnienia możesz także wybrać, czy segregatory w Twoim designie korporacyjnym mają mieć kieszonkę na wizytówkę lub na grzbiecie. Dzięki temu zagwarantujesz, że wręczając klientowi segregator przekażesz mu wszystkie niezbędne dodatkowe informacje.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie