Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Długopisy

DŁUGOPISY Z NADRUKIEM: MAŁE PREZENTY O DUŻEJ SKUTECZNOŚCI

Po przedstawieniu się lub rozmowie z klientem aż się prosi, aby wręczyć klientowi lub partnerowi biznesowemu mały upominek. Takie małe prezenty wywołują często duże efekty. Klient lub partner biznesowy na co dzień ma do czynienia z artykułem reklamowym i świadomie lub nieświadomie pozytywnie wspomina rozmowę. Dlaczego więc nie umieścić nadruku na długopisie? Wysokogatunkowe i eleganckie wrażenie sprawiają przede wszystkim nasze długopisy z błyszczącymi, chromowanymi elementami na klipsie i końcówce. Obok długopisów jako gadżety reklamowe godne polecenia są także inne artykuły piśmiennicze, na przykład ołówki lub markery. Także zestawy przyborów do pisania z nadrukiem lub słodycze zdobędą sympatię partnerów biznesowych dla Twojego przedsiębiorstwa i odpowiednio zaprezentują Twoją markę.

NIEZASTĄPIONE W TWOJEJ TORBIE Z PREZENTAMI: DŁUGOPISY Z NADRUKIEM:

Daj swoim klientom i interesantom coś na drogę: jeśli przygotowujesz torebki z prezentami na targi lub wydarzenia, nie może w nich zabraknąć długopisów w Twoim designie. Czy to jako długopisy z mechanizmem przekręcanym lub też wciskanym, artykuły piśmiennicze stały się niezastąpionym prezentem reklamowym, który efektywnie wzmacnia znajomość marki. Dzięki długopisom typu Touch-Pen do ekranów dotykowych dajesz klientom dodatkowe możliwości stosowania ich oraz pomocne narzędzie do obsługi tableta lub smartfona. Swoim logo możesz zadrukować nie tylko długopisy, ale także liczne produkty poligraficzne i artykuły reklamowe pasujące do Twojego przedsiębiorstwa. Zastosuj papierowe torby jako torebki z prezentami i umieść w nich notesy, karteczki samoprzylepne lub bloczki, na których obdarowany będzie mógł zapisać swoje pomysły i notatki, korzystając oczywiście z otrzymanego od Ciebie długopisu. Także pendrivey, breloczki do kluczy lub słodycze nadają się dobrze na gadżety reklamowe.

EFEKTYWNIE I ŁATWO: DŁUGOPISY Z NADRUKIEM DO BUDOWANIA TRWAŁYCH WIĘZI Z KLIENTAMI I PRACOWNIKAMI

Długopisy z logo lub nazwą firmy nie są nowe, ale skuteczne do budowania trwałych więzi klientów z Twoją marką. Jednolite, dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa wyposażenie robi nie tylko dobre wrażenie na klientach, ale także pracownikach, tworząc profesjonalne otoczenie i wzbudzając zaufanie. Obok bloczków do pisania, notesów samoprzylepnych lub podkładek na biurko Twoi pracownicy ucieszą się także z firmowych długopisów. Do klasycznej komunikacji w biurze szczególnie nadają się nasze białe długopisy. Na ich klipsie można wydrukować kolorowy motyw i tym samym skutecznie uzupełnić wyposażenie biurowe. W naszym asortymencie artykułów reklamowych mamy także inne długopisy: obok długopisów z plastiku i metalu masz do wyboru także długopisy w różnych kolorach.

Porada: eleganckie wrażenie wywołują długopisy z laserowym grawerem.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie