My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Torby papierowe z uchwytem

Zrobić wrażenie już samym opakowaniem

Jeśli planujesz rozdawać podczas targów lub imprez artykuły reklamowe, takie jak długopisy lub bloczki z Twoim logo, często znikają one w torbach gości. Dlatego lepiej jest zapakować Twoje artykuły reklamowe w odpowiednio zadrukowaną torbę papierową. W ten sposób Ty i Twoje przedsiębiorstwo pozostaniecie nie tylko w pamięci obdarowanej osoby, ale zwrócicie uwagę innych odwiedzających. Goście i klienci będą nieśli Twoje hasło reklamowe nie tylko w postaci opakowania na gadżety ale jako elegancką torbę na zakupy. Stosując torby papierowe z nadrukiem, odpowiednio zaprezentujesz wartościowe produkty, takie jak: perfumy, biżuterię, kosmetyki lub akcesoria.

Torby papierowe z nadrukiem w odpowiednim formacie dopasowane zawartości

Zanim zamówisz torby papierowe z nadrukiem, zastanów się, jakie artykuły lub towary będziesz chciał w nich umieścić. Jeśli chciałbyś zaprezentować w nich przedmioty w formacie A4, takie jak: bloczki, broszury i teczki, polecamy torby papierowe z nadrukiem o wymiarach 23 x 24 cm. Segregatory na dokumenty w formacie A4 nie będą jednak do nich pasować w takim przypadku sięgnij po warianty o rozmiarach 35 x 42 cm lub 40,8 x 35,5 cm. Torby o tej wielkości to dobry wybór także na odzież z butiku.

Jeśli w torbie chcesz umieścić wyłącznie drobne gadżety, takie jak: długopisy, notatniki A5, puzderka z biżuterią, flakoniki lub etui na okulary, wystarczą torby papierowe z nadrukiem w wymiarach 21 x 21 cm. Do zapakowania dostępnych w handlu butelek skorzystaj z toreb papierowych o wymiarach 10,2 x 36 cm idealne dla sklepów oferujących wino lub artykuły dla smakoszy.

Także torby papierowe z nadrukiem są stabilne

Dzięki wzmocnieniu toreb kartonikiem w miejscach narażonych na uszkodzenia, np. na spodzie lub przy górnej krawędzi, torby papierowe z nadrukiem z papieru typu Kraft o gramaturze 170 g/m są stabilne i nadają się zarówno na butelki jak i obszerne katalogi. Torby papierowe z nadrukiem można stosować nie tylko w pomieszczeniach. Dzięki matowej lub błyszczącej warstwie zewnętrznej pokrytej folią celofanową torby nie pochłaniają wody i nie niszczą się także przy złej pogodzie. Uchwyty ze sznurka zapewniają komfort noszenia także przez dłuższy czas.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie