10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Potykacze

POTYKACZE ZACHĘCAJĄ KLIENTÓW DO WIZYTY W SKLEPIE

Przyciągnij uwagę przechodniów na ulicy za pomocą dwustronnie zadrukowanego potykacza. Powierzchnia reklamowa A1 nadaje się idealnie na specjalne oferty i wskazówki dotyczące asortymentu, imprez lub akcji. Dzięki nim zwrócisz uwagę potencjalnych klientów i zachęcisz ich do wizyty w Twoim sklepie. Gdy Twój sklep mieści się na dziedzińcu, potykacze doskonale nadają się jako drogowskazy. Także w pomieszczaniach potykacze pozwalają na zwrócenie uwagi klientów.

REKLAMUJ SIĘ O KAŻDEJ PORZE ROKU

Dzięki antyrefleksyjnej folii ochronnej, która redukuje odbicia światła, wydrukowane na potykaczach motywy są doskonale zabezpieczone przez ostrym promieniowaniem słonecznym. Zadrukowane plandeki PVC umieszczone są w aluminiowym stelażu i dobrze chronione przez warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu nadają się do reklamy zewnętrznej do wykorzystania przez cały rok.

ŁATWA WYMIANA MOTYWÓW NA POTYKACZU

Na przednią i tylną stronę potykacza dostarczane są zawsze dwa wydruki, które łatwo można wymienić. Do swojego system łatwo możesz zamówić dodatkowe plandeki z nowymi motywami i wykorzystać je do prezentacji nowej oferty sezonowej. Dzięki transparentnej folii ochronnej w potykaczu możesz umieścić także plakaty A1, które u nas dostępne są już w nakładzie od jednego egzemplarza. Plakaty nadają się idealnie na prezentację w pomieszczeniach, podczas gdy w reklamie zewnętrznej ze względu na większą trwałość bardziej opłacają się plandeki PVC.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie