Praca i kariera – Poznaj nas!

 Grupa Onlineprinters to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo w branży druku online. Do naszego zespołu szukamy wykwalifikowanych i wysoko zmotywowanych pracowników, między innymi w następujących obszarach: druk, produkcja, sterowanie produkcją, obróbka końcowa oraz marketing internetowy, IT, rozwój oprogramowania i projektowanie stron internetowych.Oferujemy naszym pracownikom interesujące środowisko pracy, nowoczesne technologie produkcyjne i oprogramowanie oraz możliwość kreatywnych działań.
Dalsze informacje oraz opis wszystkich stanowisk, na które poszukujemy pracowników, znajdziesz na naszym niemieckojęzycznym portalu Praca i Kariera. Prosimy uprzejmie o przesyłanie aplikacji w innych językach na adres e-mail: application@onlineprinters.com.

Kontakt z nami:
Onlineprinters GmbH
Pani Pamela Horneber
Kierownik działu personalnego
Rudolf-Diesel-Str. 10
91413 Neustadt/Aisch
Niemcy
Tel: +49 9161 8989 2888
 
 
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie