Ścianki wystawiennicze

MOBILNA ŚCIANKA REKLAMOWA: PRZYCIĄGA WZROK NA STOISKU TARGOWYM

Ścianka reklamowa przyciąga wzrok swoją dużą powierzchnią. Czy to logo przedsiębiorstwa, własny wybór fotografii, zdjęcie produktu, oferta lub przesłanie reklamowe: powierzchnią większą niż pięć metrów kwadratowych zwrócisz uwagę zwiedzających na swoje stoisko targowe. Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie projektu oraz druk ścianki wystawienniczej. Obowiązują następujące zasady: mniej oznacza więcej! Zwróć uwagę przy projekcie ścianki reklamowej, aby nie przeładować jej motywami. Skoncentruj uwagę na kilku kluczowych elementach, wstaw mocne przesłanie reklamowe i korzystaj z kolorów i czcionek, które są dobrze widoczne także w przypadku ekstremalnych warunków oświetlenia oraz ze znacznej odległości.

ŁATWY W MONTAŻU I DEMONTAŻU DISPLAY TEKSTYLNY

Nasza mobilna ścianka tekstylna składa się z rozkładanego stelażu z metalu oraz mocnej tkaniny z poliestru 250 g/m z nadrukiem w czterech kolorach na przedniej stronie. Zadrukowana część displaya tekstylnego wykonana jest z tego samego materiału co przykładowo nasze trybunki, ścianki reklamowe czy roll-upy. W połączeniu te różne produkty dadzą harmonijny obraz całości stoiska targowego, wspierany przez jednolity design poszczególnych elementów. Przejmij motyw ze ścianki wystawienniczej jeden do jednego lub nawiąż kolorami, czcionką lub motywem graficznym w dodatkowym wyposażeniu stoiska.

Nasze ścianki reklamowe zostaną wysłane do Ciebie złożone w walizce do transportu z rolkami. Swoją ściankę wystawienniczą możesz też wykorzystać przy innych okazjach. Podczas zamówienia możesz poza tym wybrać, czy chcesz dodatkowo zakupić dwa pasujące reflektory halogenowe. Reflektory można szybko zamontować na górnej krawędzi displaya, aby podświetlić od góry zadrukowaną przednią stronę ścianki.

PROSTA I ŁUKOWA ŚCIANKA REKLAMOWA DO KAŻDEGO POMIESZCZCZENIA

W naszym asortymencie mamy proste i łukowe ścianki wystawiennicze. Składany display tekstylny to prosta ścianka reklamowa z rozkładanym systemem stelażowym oraz tkaniną z nadrukiem, która mocowana jest za pomocą rzepów. Ścianka reklamowa dostępna jest w wersji łukowej oraz prostej i składa się z aluminiowego stelażu oraz tkaniny z nadrukiem do rozciągnięcia na stelażu. Po napięciu materiał zapinany jest na zamek błyskawiczny. Wybór odpowiedniego kształtu ścianki wystawienniczej zależy od tego, czy stoisko targowe znajduje się na przykład w rogu, przy prostej ścianie lub przy oknie lub też od Twojego pomysłu na wygląd stoiska targowego.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie