My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Display Pop-up

DISPLAYE POP-UP: SZCZEGÓLNIE PROFESJONALNE SYSTEMY PREZENTACJI

Mobilne displaye Pop-up sprawiają, że Twoje przesłanie reklamowe będzie widoczne na wszystkich targach. Imponujące ścianki wystawiennicze dostępne są w różnych rozmiarach i doskonale można je dopasować do wolnej przestrzeni na targach. Aby idealnie zaprezentować Twoje przedsiębiorstwo lub produkty, w zależności od preferencji, możesz otrzymać ściankę w formie prostej lub łukowej. Ścianki łukowe nadają się przykładowo jako tło podczas wykładów i dyskusji panelowych, gdyż optycznie oddzielają uczestników od obiektów za nimi i dają możliwość stosowania jednolitych elementów wizualnych. Proste displaye Pop-up mogą być stosowane jako ścianki wystawiennicze i w zależności od nadrukowanego motywu prezentują Twoje przedsiębiorstwo lub produkt mniej lub bardziej widocznie. Displaye nadają się do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych.

DISPLAYE POP-UP SĄ ŁATWE W MONTAŻU I TRANSPORCIE

Dzięki prostemu i jednocześnie pewnemu systemowi zamków magnetycznych montaż i demontaż mobilnej ścianki wystawienniczej jest szybki i nie trzeba przy nim stosować żadnych narzędzi. Jeśli stelaż montowany jest z matowego, czarnego aluminium, panele z PVC z nadrukowanym motywem mogą zostać zawieszone za pomocą magnesów na stabilnym systemie prezentacji. Liczba zadrukowanych paneli zależna jest od wielkości displaya Pop-up. Zarówno system stelażowy jako i napinane displaye Pop-up można łatwo transportować dzięki dostarczanej w zestawie torbie na rolkach. Aby uzyskać szczególny efekt i dobrą widoczność motywu podczas targów, możesz opcjonalnie zamówić dwa reflektory halogenowe do podświetlenia displaya Pop-up.

W KAŻDYM CZASIE MOŻLIWY JEST DRUK NOWEGO DISPLAYA

Potrzebujesz nowego motywu do swojego displaya Pop-up? Żaden problem! Jeśli posiadasz już jeden lub kilka prostych lub łukowych systemów stelażowych na displaye Pop-up, możesz w każdym momencie bez wielkich nakładów zamówić druk nowego projektu do swojego systemu. Wybierz w tym celu w zakładce druk dla systemów prostych lub druk dla systemów łukowych odpowiedni rozmiar posiadanego displaya Pop-up. Zarówno podczas zamówienia całego systemu na displaye Pop-up lub tylko nowego motywu możesz wybrać między błyszczącym PVC 350 m lub laminowanym PVC 440 m jako panelem na Twoją ściankę wystawienniczą. Ten ostatni ma certyfikat Klasy ochrony przeciwpożarowej B1 i jest szczególnie trudno palny.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie