10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Display tekstylny składany

DISPLAYE TEKSTYLNE SŁADANE: PRZEKONUJĄCE ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE NA TWÓJ SLOGAN REKLAMOWY

Małe opakowanie, wielka skuteczność: displaye tekstylne składane najlepiej nadają się na ścianki wystawiennicze w Twoim mobilnym stoisku targowym, podczas wydarzeń z udziałem mediów czy też jako display z informacją o sponsorze podczas kolejnej imprezy sportowej. Na prostym displayu tekstylnym o wysokości 2,25 m i szerokości do 3,70 m Twoja reklama będzie doskonale widoczna. Zaprojektowany przez Ciebie motyw zostanie wydrukowany na białej tkaninie poliestrowej 250 g/m, która zawieszona jest na stabilnym, metalowym systemie stelażowym za pomocą rzepów. Displaye tekstylne składane idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach i będą towarzyszyć Ci podczas kolejnych targów i imprez.

KILKA MINUT NA MONTAŻ I GOTOWE

Displaye tekstylne składane dostępne są w trzech wersjach. W zależności od potrzeb możesz zamówić displaye tekstylne składane z dziewięcioma, dwunastoma lub piętnastoma panelami. Podczas gdy ich wysokości jest zawsze stała i wynosi 2,25 m, szerokość ścianki wystawienniczej zmienia się w zależności od ilości wybranych paneli. Mimo swojej wielkości displaye tekstylne składają się do małych rozmiarów i można je łatwo transportować w dostarczanej w zestawie torbie na rolkach. W miejscu przeznaczenia na targach można je szybko złożyć bez konieczności stosowania narzędzi. Na koniec trzeba jeszcze tylko naciągnąć materiał z wydrukiem na rozłożony stelaż i zapiąć go za pomocą rzepów. Już po kilku minutach Twój system jest gotowy do promocji Twojej marki.

SZYBKIE I ŁATWE ZAMAWIANIE DRUKU DODATKOWYCH MOTYWÓW

Planujesz kolejne wydarzenie lub na następnych targach chcesz zaprezentować nowe przesłanie reklamowe? Oczywiście w każdym momencie możesz zamówić druk nowych motywów na Twoje displaye tekstylne składane. W odpowiedniej zakładce na stronie znajdziesz trzy formaty do wyboru, które pasują do Twojego systemu stelażowego. Każdy display można wielokrotnie stosować, gdyż nadruk wykonany jest trwałymi farbami, a materiał montowany do systemu stelażowego za pomocą zapięć na rzepy. Dzięki temu Twoja reklama będzie zawsze skuteczna!
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie