Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Koperty

DRUKOWANE KOPERTY: DO WYSYŁKI MANUALNEJ LUB MASZYNOWEJ

Nasze koperty dzielimy na dwa rodzaje: koperty, które zamykane są ręcznie oraz do kopertowania maszynowego. Różnica polega na szczególe: klapki samoprzylepne lub do klejenia na mokro.
Podczas gdy w przypadku klapki samoprzylepnej wystarczy usunąć taśmę ochroną, aby zakleić kopertę, do zamknięcia koperty klejonej na mokro konieczny jest kontakt kleju z wilgotnym podłożem w maszynie.
Niezależnie od tego zadrukujemy Twoje koperty w kolorach CMYK lub z dodatkowym jednym lub dwoma kolorami specjalnymi (kolory ozdobne), abyś mógł wysyłać swoje pisma, faktury i inne ważne informacje zgodnie ze swoim Corporate Design. Na dokumenty i większe przedmioty, takie jak broszury lub bloczki, możesz zamówić u nas także koperty wysyłkowe w pionowej orientacji, które produkujemy zawsze z paskiem samoprzylepnym.

PASUJĄCY FORMAT NA TWOJE KOPERTY

Koperty firmowe i wysyłkowe dostaniesz u nas w rozmiarach B i C oraz formacie Q4+. W praktyce najczęściej wykorzystywane są koperty w formacie C. W przypadku korespondencji firmowej dominuje klasyczna koperta DL.
Kartki z życzeniami oraz zaproszenia w formacie A5 wysyłane są najczęściej w kopertach C6. Na dokumenty, wartościowe papiery i inne ważne pisma stosuje się zwykle koperty C4 lub B4, ponieważ listy w formacie A4 nie muszą być wtedy składane.
Przy okazji: w opcjach dodatkowych możesz wybrać, czy chcesz swoje koperty z okienkiem po lewej lub po prawej stronie lub chcesz zamówić koperty bez okienka.

KOPERTY DO MASOWEJ WYSYŁKI MAILINGOWEJ

Nasze koperty doskonale nadają się do wysyłki masowej. Nasza rekomendacja na przesyłki reklamowe, ogólne informacje dla klientów lub inne pisma: koperty do pakowania maszynowego C5 (22,9 mm x 16,2 mm) lub C5/6 (22,9 mm x 11,4 mm) z okienkiem po lewej stronie. Zamów koperty firmowe z nadrukiem w kolorze specjalnym i nadaj swojej wysyłce masowej indywidualny wygląd. Dodaj także swoje logo po prawej stronie obok okienka lub na odwrotnej stronie koperty.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie