My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Wielkoformatowe planery ścienne

PLANER ŚCIENNY: CAŁY ROK NA JEDEN RZUT OKA

Dzięki planerom ściennym w formacie XXL masz na swojej ścianie widok na cały rok. Dzięki przejrzystemu podziałowi po jednym miesiącu na kolumnę, jest wystarczająco dużo miejsca na terminy, takie jak urodziny pracowników lub urlopy. Planując druk, zamów planer ścienny nie tylko do swojego biura, ale także dla swoich klientów i partnerów. Gdyż planer ścienny z Twoim logo nadaje się idealnie na prezenty reklamowe. Gdy drukujesz planer ścienny, masz do wyboru różne formaty, począwszy od kompaktowych kalendarzy ściennych w formacie A3 aż do planera ściennego XXL w formacie A0. Ponadto możesz wybrać także format B1 (70 x 100 cm). Twoje logo będzie dobrze widoczne na papierze kredowym, ponieważ papier powlekany doskonale oddaje kolory. Planery ścienne można zamawiać już w nakładzie od 25 sztuk.

Jeśli chcesz zamówić planer ścienny, możesz skorzystać oczywiście z naszego sklepu internetowego i pod koniec zamówienia przesłać plik do druku. Wybrane formaty, od A3 do A0, możesz zaprojektować samodzielnie, korzystając z naszego kreatora online. Korzyści dla Ciebie: zamawiasz w naszym sklepie internetowym planer ścienny bez konieczności korzystania z grafika lub specjalnych programów w normalnej cenie. Tam możesz zresztą zamówić także inne produkty, np. kalendarz ścienny na jednej karcie lub kalendarz ścienny z podglądem miesięcznym i dwoma różnymi motywami.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie