Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Planery roczne (obustronne)

DRUKUJ KALENDARZ PLANER I MIEJ ZAWSZE CAŁOŚCIOWY OBRAZ PRZED OCZAMI

Na dwustronnym kalendarzu planerze masz zawsze podgląd połowy roku z podziałem na tygodnie. Możesz przy tym wybrać od poręcznego formatu pocztówki A6 aż do A3, który dobrze zaprezentuje się na ścianie w biurze. Najbardziej popularne są klasyczne obustronne kalendarze planery w formacie A4. Korzyści dla Ciebie, gdy wydrukujesz kalendarz planer na nieco grubszym papierze: kalendarz dobrze leży w ręku i nie załamuje się podczas obracania. Przez to w każdym czasie możesz szybko rzucić okiem na podgląd drugiej połowy roku na odwrocie kalendarza. Gdy planujesz robić notatki na kalendarzu planerze, polecamy zastosowanie papieru offsetowego. Należy on do niepowlekanych rodzajów papieru i można po nim dobrze pisać oraz stawiać pieczątki. Kalendarz planer możesz u nas szybko i łatwo zaprojektować w przeglądarce internetowej. Masz też do wyboru szablony online do formatów z klasycznego sklepu. Podczas projektowania online produktu musisz dokonać wyboru roku, regionu i kraju. Nasz kreator online automatycznie stworzy Ci kalendarz planer, który będzie zawierał odpowiednie dni, nazwy miesiąca i dni wolne. Szybciej nie da się już wydrukować kalendarza planera.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie