My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Naklejki reklamowe

DRUKUJ NAKLEJKI REKLAMOWE DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ

Czy to na szybach okiennych, drzwiach lub w głowach obserwatora: dzięki naklejkom reklamowym Twoje hasło reklamowe będzie chwytać. Możesz wydrukować na folii samoprzylepnej swoje logo i dane kontaktowe, ale także dane produktowe do oznaczenia towaru. Dotyczy to także opakowań, które następnie trafiają do klientów, sklepów lub na imprezy. Tym samym można widocznie oznaczyć Twoim logo produkty, aby podkreślić Twoją obecność na targach lub wydarzeniu. Gdy drukujesz naklejki reklamowe, możesz obok logo firmy umieścić także jakieś hasło lub ciekawy motyw. Naklejki reklamowe ze śmiesznymi hasłami lub żartobliwym zdjęciem są szczególnie popularne jako gadżety reklamowe na targach, imprezach lub do wyłożenia w sklepie.

ŁATWO WYDRUKUJESZ NAKLEJKI REKLAMOWE, KORZYSTAJĄC Z DUŻEGO WYBORU

Gdy chcesz wydrukować naklejki reklamowe, najpierw musisz zdecydować się na odpowiednią formę. W naszym asortymencie znajdziesz prostokątne i kwadratowe naklejki reklamowe, ale także okrągłe, owalne oraz różne formaty specjalne. Do nich należą np. naklejki na grzbiet segregatora, które pozwolą zachować jednolity wygląd w biurze lub pomogą oznaczyć dokumenty uczestników konferencji. Decydować możesz także co do wielkości naklejki: W przypadku prostokątnych naklejek dostępne są rozmiary od małego A8 poprzez DL aż do dużego formatu A3. Gdy szukasz folii samoprzylepnej w specjalnym formacie, polecamy następujące produkty: naklejki na podłogę drukowane w technologii druku cyfrowego i wielkopowierzchniowe folie samoprzylepne możesz zamówić z cięciem konturowym i w ten sposób nadać im dowolny kształt.

NAKLEJKI REKLAMOWE DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Gdy drukujesz naklejki reklamowe, ważne jest, by dobrać odpowiedni materiał do Twoich potrzeb. Papier samoprzylepny nadaje się dobrze na naklejki do wnętrz, podczas gdy naklejki z folii PVC można stosować (przez pewien czas) także na zewnątrz. Materiał ten jest zadrukowywany na połysk za pomocą farb UV i jest odporny na wodę. Zamówienie naklejek reklamowych jest już możliwe w nakładzie od 100 sztuk. Gdy życzysz sobie niższych nakładów, możesz zamówić pojedyncze folie samoprzylepne w dużym formacie.

Wskazówka: uwzględnij przy tworzeniu Twojego projektu na naklejki reklamowe, że w przypadku transparentnego papieru samoprzylepnego lub folii PVC kolor biały nie może być wydrukowany. Wszystkie miejsca w projekcie, które są białe, pozostaną przezroczyste lub częściowo przezroczyste.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie