My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Artykuły reklamowe

ZADRUKUJ GADŻETY REKLAMOWE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Gadżety reklamowe z logo to ulubione upominki, które zapewniają klientom kontakt z Twoją marką oraz wzmacniają go czy to jako prezenty reklamowe na targach, gadżety firmowe na spotkania biznesowe czy też wartościowe prezenty na szczególne wydarzenia. Okazji, na które możesz wydrukować swoje gadżety reklamowe, jest cała masa. Na targach i wewnętrznych imprezach ulubionym gadżetem są poręczne długopisy lub słodycze do pozyskiwania nowych klientów. Dzięki stylowym prezentom, takim jak powerbanki lub kubki termiczne, możesz podziękować swoim obecnym klientom przy okazji różnych jubileuszy. Jedno jest pewne: zamawiając druk firmowych gadżetów, wzmocnisz rozpoznawalność swojej marki.

MAŁE GADŻETY O DUŻEJ SKUTECZNOŚCI

Jako upominek po udanej rozmowie lub do wyrażenia uznania dla stałych klientów gadżety reklamowe z Twoim logo to odpowiedni wybór. Gdyż każdego dnia, w którym klient ma do czynienia z Twoim artykułem reklamowym, świadomie lub nieświadomie przypomina sobie o udanej rozmowie lub spotkaniu biznesowym. Druk gadżetów reklamowych i ich rozdawanie oznacza wzmocnienie rozpoznawania marki oraz więzi z klientem.

DRUKUJ WSZECHSTRONNE GADŻETY REKLAMOWE

Nie zawsze chodzi tylko o komunikację zewnętrzną! Gadżety reklamowe z logo są wielostronne i mogą być stosowane przy wielu okazjach. Zamów filiżanki z nadrukiem jako gadżety reklamowe i zadbaj o profesjonalny wygląd podczas spotkań biznesowych i jednolitą oraz profesjonalną prezentację przedsiębiorstwa. Profesjonalny wygląd możesz wzmocnić, zamawiając dla swoich pracowników i doradców klienta pendrivey z logo Twojej firmy. Albo zamów artykuły reklamowe na kolejne targi i korzystaj z nich później podczas codziennej pracy. Z leżaków w odpowiednim designie firmowym ucieszą się nie tylko klienci uczestniczący w imprezie plenerowej, ale także i Twoi pracownicy podczas przerwy obiadowej.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie