10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Przypinki i magnesy

MAŁA RZECZ A CIESZY: ZADRUKOWANE MAGNESY JAKO ARTYKUŁY REKLAMOWE

Magnesy to idealne nośniki reklamy. Są małe, poręczne i można umieścić na nich swój indywidualny motyw. A nawet lepiej: jeśli zadrukujesz je swoim logo lub hasłem reklamowych, możesz być pewnym, że wzbudzą zainteresowanie. Gdyż zadrukowane magnesy, np. w formie folii magnetycznej lub magnesów na lodówkę, mają szczególnie dużą skuteczność jako reklama. Pozwalają na zawieszenie ważnych notatek lub krótkich wiadomości i przez to stale znajdują się w zasięgu wzroku grupy docelowej, czy to w miejscu pracy lub też w kuchni.

Gdy chcesz zamówić magnesy z nadrukiem do swojego przedsiębiorstwa, możesz wykorzystać je nie tylko jako gadżety reklamowe na targach, ale także wręczać gościom w siedzibie firmy lub dokładać do wysyłanych zamówień. Gdyż każdy ucieszy się z małych prezentów reklamowych, z których może potem na co dzień korzystać. Zamów magnesy z indywidualnym nadrukiem, aby wesprzeć swoją nową kampanię reklamową lub rozpowszechnić swoje hasło reklamowe. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnych magnesów, które zadrukujemy dla Ciebie niedrogo i w najwyższej jakości. Obok klasycznych magnesów na lodówkę z blachy, możesz u nas zamówić także elastyczną folię magnetyczną.

ZADRUKUJ MAGNESY SWOIM DESIGNEM - ZE ZDJĘCIEM, LOGO LUB HASŁEM REKLAMOWYM

Jaki nadruk promocyjny sobie życzysz? Czy to zdjęcie, logo firmowe lub slogan reklamowy: gdy zamawiasz u nas magnesy z nadrukiem, możesz indywidualnie zaprojektować swój design. Ponieważ powierzchnia magnesu nie jest duża i w zależności od produktu wynosi między 2,5 cm, 5 x 5 cm i 8,9 x 6,4 cm, powinieneś zastanowić się nad wyborem motywu. Zrezygnuj z projektów zawierających wiele szczegółów, na swoje hasło reklamowe wybierz dobrze widoczną czcionkę o odpowiedniej grubości. Aby Twoje logo firmowe lub slogan były dobrze widoczne, należy wybrać kolory, które różnią się od siebie. Podczas projektowania zwróć też uwagę, aby dotrzymać zasad designu korporacyjnego Twojego przedsiębiorstwa. Także kolory i obrazy powinny pasować do znanego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Dotyczy to zresztą nie tylko magnesów, ale także wielu innych drukowanych artykułów i gadżetów reklamowych. Gdyż jednolity design na wielu różnych nośnikach reklamy wzmacnia rozpoznawalność Twojej firmy w grupach docelowych.

TWOJA REKLAMA NA ZADRUKOWANYCH MAGNESACH

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko różne magnesy o kwadratowych lub prostokątnych kształtach, ale także masz możliwość zamówienia okrągłych magnesów na lodówkę. Magnesy na lodówkę z nadrukiem dostępne są w różnych wielkościach. Magnesy wykonane są z blachy, mają gładką powierzchnię i magnes na stronie odwrotnej. Przednia strona jest uszlachetniona folią - na życzenie matową lub błyszczącą, która chroni nadruk na magnesie.

Gdy chcesz zamówić magnesy z nadrukiem z przeznaczeniem do wysyłki, polecamy Ci także nasze naklejki magnetyczne. Ta zadrukowana folia magnetyczna jest bardzo giętka i ma zmywalną, winylową powierzchnię. Jest wykonana z cienkiej folii magnetycznej i z tego powodu doskonale nadaje się do wysyłki. Nasza podpowiedź: zaprojektuj swoją folię magnetyczną jako fotomagnesy i wykorzystaj atrakcyjne zdjęcie do skutecznej reklamy. U nas możesz zamówić magnesy z nadrukiem w nakładzie już od 25 sztuk, czy to do dużej kampanii reklamowej czy też na pojedyncze wydarzenie.

A może mała powierzchnia magnesu nie wystarczy na Twoją reklamę? To nie problem! Dzięki opcji wprowadzenia dowolnego formatu możesz zadrukować dowolnym motywem szyldy magnetyczne w wybranym formacie.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie