10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Magnesy na lodówkę

PRAKTYCZNE I PIĘKNE JEDNOCZEŚNIE: ZAMÓW TERAZ MAGNESY NA LODÓWKĘ Z NADRUKIEM

Kto się nie cieszy na nową informację umieszczoną na lodówce, gdy wkracza do kuchni? Pewnie ten, kto jej nie może zobaczyć, gdy karteczka samoprzylepna odlepiła się od lodówki i wpadła za szafę lub leży pod stołem. Jeśli jednak notatka zostanie przyczepiona za pomocą magnesu na lodówkę, taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Oczywiście te praktyczne, małe gadżety można umieszczać nie tylko na lodówce, ale także na samochodzie, kotle grzewczym lub tablicy magnetycznej. Jedynym warunkiem do umieszczenia magnesu jest płaska, metaliczna powierzchnia kontaktu. Duże magnesy można wykorzystać nie tylko do mocowania notatek czy zdjęć, ale także zadrukować ciekawym hasłem. Kto zamówi magnesy na lodówkę z nadrukiem, otrzyma artykuł reklamowy, które jest bardzo praktyczny i jednocześnie także bardzo dekoracyjny, gdy jest dobrze zaprojektowany i wydrukowany w wysokiej jakości. Dlatego magnesy na lodówkę są tak popularnych artykułem reklamowym w przedsiębiorstwach. W naszym asortymencie znajdziesz okrągłe i kwadratowe magnesy w trzech różnych rozmiarach.

MAGNESY NA LODÓWKĘ: ARTYKUŁY REKLAMOWE Z SIŁĄ PRZYCIĄGANIA

Jeśli zamawiasz magnesy na lodówkę, otrzymujesz idealny gadżet reklamowy. Magnesy na lodówkę można na przykład wyłożyć na targach lub przy kasie. Przy projektowaniu magnesów reklamowych możesz też popuścić wodze fantazji. Możesz zadrukować magnesy na lodówkę swoim logo firmowym. Lub zamówić duże magnesy. Te oferują wiele miejsca na chwytliwe hasło, zdjęcie lub motyw, który przybliży Twoje przedsiębiorstwo. Ponieważ dobre zdjęcie powinno transportować emocje, magnesy reklamowe są przekonujące, gdy podarujesz je w formie fotomagnesów i gdy na całej ich powierzchni umieszczone jest zdjęcie. Klienci chętnie skorzystają z takich magnesów z piękną fotografią i umieszczą je na lodówce w kuchni i innym miejscu, aby przymocować za ich pomocą notatki, listy zadań lub przepisy kulinarne. I przez to mają też Twoją markę lub Twój produkt stale w zasięgu wzroku. Zadbaj o ładne prezenty dla swoich klientów, które przyciągną ich wzrok i zamów magnesy na lodówkę jako gadżety reklamowe.

PRZYGOTUJ INDYWIDUALNY PROJEKT I ZAMÓW MAGNESY NA LODÓWKĘ Z NADRUKIEM

Nasze okrągłe i prostokątne magnesy zadrukowywane są na przedniej stronie, którą możesz dowolnie zaprojektować i umieścić na niej swój motyw, natomiast na ich odwrocie umieszczony jest magnes. W odróżnieniu od naklejek magnetycznych, które bazują na folii magnetycznej, magnesy na lodówkę są masywniejsze. To powoduje, że nie można ich wyginać, bo mogą się nawet złamać. Gdy zadrukowujemy magnesy na lodówkę, ich przednia strona uszlachetniana jest za pomocą folii. To zabezpiecza nadruk z Twoją reklamą przed uszkodzeniem, zarysowaniem i zabrudzeniem. Podczas procesu zamówienia możesz ponadto wybrać, czy powierzchnia magnesu ma być pokryta folią matową czy błyszczącą.

Jeśli przygotowujesz projekt do druku swoich magnesów na lodówkę, mamy dla Ciebie kilka porad i wskazówek, które należy przestrzegać, np. ponad format końcowy należy przygotować margines o szerokości 5,0 mm na całym obwodzie. Ten margines zostanie następnie podczas produkcji wywinięty na tylną stronę i przyklejony na odwrocie magnesu. Ten dodatkowy margines jest tylko częściowo widoczny i w idealnym przypadku powinien mieć ten sam kolor jako tło motywu na Twoim magnesie. Wszystkie ważne elementy projektu, takie jak logo firmy, zdjęcie produktu, wesołe hasło należy oczywiście umieścić w widocznym obszarze do druku. Nasza podpowiedź projektowa: jeśli chcesz wydrukować magnesy z okrągłym motywem, polecamy Ci magnesy od średnicy 3,7 cm. W innym przypadku może być problem z jakością nadruku na magnesach magnetycznych, gdyż na małych magnesach okrągły motyw w pewnych warunkach sprawia wrażenie umieszczonego krzywo.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie