My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Przypinki z agrafką

ZAMÓW PRZYPINKI Z INDYWIDUALNYM NADRUKIEM

Reklama jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna i pociągająca. Czy to przypinki magnetyczne, z agrafką, z lusterkiem lub z otwieraczem do butelek - przypinki są atrakcyjnym środkiem reklamowym. Poszerz swoje artykuły reklamowe i wykorzystaj podczas kolejnych targów obok klasycznych artykułów reklamowych, takich jak żelki czy długopisy, także wpadające w oko gadżety reklamowe z ciekawym motywem. W takim przypadku polecamy Ci indywidualnie zaprojektowane przypinki z Twoim motywem. Te małe artykuły reklamowe w najwyższej jakości znajdziesz w naszym sklepie internetowym w wielu różnych wersjach. Najbardziej znane są przypinki z agrafką. Można je łatwo przypiąć do T-shirty, kurtki czy torby i równie łatwo odpiąć. Okrągłe przypinki o średnicy 2,5 cm są niezwykle popularne na festiwalach i koncertach. Zwykle opatrzone są nazwą lub logo kapeli, krótkim hasłem lub innym śmiesznym motywem. Oczywiście możesz zamówić przypinki z agrafką jako artykuły reklamowe także do innych celów, gdyż ten rodzaj przypinek dostępny jest nie tylko w wersji okrągłej, ale i kwadratowej. W naszym sklepie internetowym możesz także wybierać spośród różnych wielkości przypinek. Do Twojego pomysłu względnie do gotowego motywu będą pasowały okrągłe klasyczne przypinki w czterech wielkościach od 2,5 do 7,5 cm. W przypadku czworokątnych przypinek możesz zamówić dwie wersje kwadratowe (4,0 x 4,0 cm i 5,2 x 5,2 cm) oraz jedną prostokątną (6,8 x 4,4 cm). A może zamówisz przypinki z nadrukiem, które obok Twojego logo będą prezentowały także śmieszne hasło lub wesołe zdjęcie? Gdy reklama sprawia radość, odbiorcy chętnie noszą przypinki na swojej garderobie lub torbie.

Podczas gdy klasyczne przypinki wpinane są za pomocą agrafki, przypinki magnetyczne trzymają się - jak już sama nazwa mówi - za pomocą magnesu. Dlatego nadają się doskonale do umieszczenia na różnych urządzeniach, takich jak lodówki czy piece grzewcze lub tablice magnetyczne. Jeśli chcesz zadrukować przypinki magnetyczne, przy zamówieniu możesz wybierać między magnesami na lodówki a naklejkami magnetycznymi. Te ostatnie są nieco cieńsze i bardziej giętkie niż sztywne magnesy na lodówkę, gdyż na ich odwrotnej stronie nie jest umieszczony magnes, lecz namagnesowana folia. Oczywiście swój motyw możesz wydrukować zarówno na magnesach na lodówkę, jak i na folii magnetycznej.

JEDNA PRZYPINKA, DWIE FUNKCJE: WYDRUKUJ PRZYPINKI 2W1

Bardziej praktycznie już się nie da. Obok urokliwych przypinek z agrafką możesz u nas zadrukować także przypinki 2w1. Przypinki z otwieraczem do butelek lub lusterkiem służą nie tylko reklamie, ale mają jeszcze ukryte dodatkowe funkcje. Jak już sama nazwa zdradza, przypinki z otwieraczem do butelek można wykorzystać jako otwieracz do butelek, gdyż na odwrocie mają odpowiednio uformowany otwór. Dzięki swojemu płaskiemu kształtowi oraz średnicy 5,6 cm przypinki z otwieraczem do butelek są bardzo poręczne oraz praktyczne i przez to są bardzo chętnie zamawianym artykułem reklamowym. Zamów przypinki z otwieraczem do butelek z nadrukiem i wyłóż je podczas kolejnej promocji, targów lub podczas firmowego jubileuszu. Te małe artykuły reklamowe z pięknym motywem szybko znajdą odbiorców i w ten sposób trafią pod strzechy Twoich klientów i pracowników.

Przypinki z lusterkiem są uwielbiane przez kobiety. Podobnie jak w przypadku przypinek z otwieraczem do butelek motyw jest drukowany na przedniej stronie, zaś na odwrocie w tym przypadku umieszczone jest małe lusterko. Za każdym razem, gdy użytkowniczka sięga do torebki, wraz z przypinką wyciąga Twoją reklamę. Okrągłe przypinki produkowane są w najwyższej jakości i mają średnicę 5,6 cm. To wystarczy, aby umieścić na nich Twoje logo, slogan, śmieszne hasło lub zdjęcie jako motyw. Jeśli chcesz zamówić zadrukowane przypinki 2w1, podobnie jak w przypadku innych przypinek, masz możliwość zamówienia różnych ilości. W zależności od potrzeb możesz zamówić przypinki w nakładzie od 25 sztuk do 10.000.

PRZYGOTUJ PROJEKT I ZAMÓW PRZYPINKI Z NADRUKIEM

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie indywidualnych przypinek jako prezentów reklamowych, należy pomyśleć o zaprojektowaniu motywu i hasła reklamowego. Czy to klasyczne przypinki, czy też przypinki z otwieraczem do butelek lub lusterkiem, zadrukowana jest zawsze ich przednia strona. Aby Twój motyw znalazł się na przypince, po zadrukowaniu na przedniej stronie umieszczana jest podczas produkcji folia. Chroni ona wydrukowany na przypince motyw przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami. Gdy zamawiasz przypinki, musisz zdecydować, czy chcesz folię w wersji matowej lub błyszczącej. Twój projekt motywu na przypinkę praktycznie nic nie ogranicza. W zależności od okazji możesz nadrukować na przypince swoje logo lub specjalny motyw lub śmieszne hasło. Wybór kolorów powinien być uzależniony od celu kampanii reklamowej lub zgodny z Twoim designem korporacyjnym. Szczególne wrażenie robią przypinki za nadrukowaną fotografią. W takim przypadku jako tło nie jest wykorzystywany jakiś kolor, lecz na całej powierzchni przedniej strony przypinki umieszczane jest zdjęcie - w niektórych przypadkach, aby zapewnić lepszą widoczność zdjęcia, należy zredukować ilość tekstu. Podczas przygotowywania pliku do druku zwróć uwagę, że na całym obwodzie przypinki należy uwzględnić dodatkowy margines o szerokości 5,0 mm do formatu końcowego. Margines ten podczas produkcji jest zawijany na tył przypinki i powoduje, że przypinki mają ładnie zaokrąglone krawędzie. Aby zagwarantować optymalny wydruk, margines ten nie powinien zawierać żadnych ważnych informacji, lecz powinien być rozszerzeniem tła motywu.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie