Kurtki

Gotowy na każdą pogodę dzięki kurtkom z nadrukiem

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą atrakcyjnych kurtek i zamów kurtki z nadrukowanym własnym motywem. Oferujemy szeroki asortyment wysokogatunkowych kurtek o modnych akcentach. Przygotuj się na każdą porę roku i zabezpiecz się przez wiatrem i niepogodą. Postaw na modny wygląd swoich pracowników i korzystaj z dyskretnie umieszczonej reklamy. Kurtki z nadrukiem, takie jak kurtki zimowe i wiatrówki są doskonałą alternatywą dla innych zadrukowanych artykułów reklamowych, a ich znaczenie stale wzrasta.

Zamów kurtki z nadrukiem dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych

Kurtki reklamowe znajdą zastosowanie przede wszystkim u pracowników i klientów. Z perspektywy przedsiębiorstwa kurtki z nadrukiem reklamowym są bardzo sensowne, szczególnie wtedy, gdy firma zatrudnia wielu pracowników zatrudnionych w terenie lub często bierze udział w targach. Twoi klienci łatwo rozpoznają pracowników dzięki kurtkom z nadrukiem w designie korporacyjnym Twojego przedsiębiorstwa. Skorzystaj z tych zalet i zamów kurtki w naszym sklepie internetowym.

Nasza podpowiedź: klienci bardzo cenią wysokogatunkowe prezenty reklamowe w postaci na przykład modnej kurtki. Jeśli planujesz imprezę dla klientów, kurtki z nadrukiem będą atrakcyjnym i praktycznym prezentem reklamowym. Mówiąc krótko, możesz wzmocnić swoje relacje biznesowe, zamawiając dla swoich klientów kurtki z nadrukiem.

Punktuj za pomocą alternatywnych środków reklamowych i zamów kurtki z nadrukiem

Umieszczenie nadruku na kurtce to świetna alternatywa dla pozostałych drukowanych środków reklamowych. Dzięki sitodrukowi możesz zadrukować zarówno przednią jak i tylną stronę kurtki.

Możliwe miejsca nadruku: na przedniej stronie możesz umieścić swoje logo firmowe na wysokości piersi. Na plecach znajduje się kolejne miejsce, na którym możesz wydrukować jeszcze raz swoje logo lub inny motyw, a także wesołe hasło i wiele innych. Twoja fantazja nie jest niczym ograniczona. Wypróbuj różne projekty na swoje nowe kurtki reklamowe i wybierz odpowiedni kolor kurtki.

Wskazówka: z dużego wyboru różnych rozmiarów możesz zestawić swój własny zestaw rozmiarów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie