My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Bluzy z kapturem

Zadrukuj oryginalne bluzy z kapturem i wykorzystaj je jako nośnik reklamy

Chciałbyś ubrać jednolicie swoją drużynę na następne zawody lub imprezę firmową? Od teraz to nie problem! Zaprojektuj swój własny motyw i zamów bluzę z kapturem z indywidualnym nadrukiem dla każdego pracownika. Czy to tekst, logo, pasujące do marki hasło lub inny projekt: my wydrukujemy Twój design na wysokogatunkowych bluzach z kapturem.

Bluza z kapturem jest szykowana i praktyczna jednocześnie. Kaptur chroni przed wiatrem i niepogodą, a przyjemny materiał bluzy zapewnia ciepło w zimnych miesiącach. W indywidualnie zaprojektowanych i zadrukowanych bluzach z kapturem dobrze się czują zarówno mężczyźni jak i kobiety, gdyż bluzy z kapturem mają luźny i wygodny krój. Bluzy z kapturem promieniują nonszalancją i luzem, przez co są idealnym nośnikiem reklamy na mniej formalne, luźniejsze okazje. Zadrukuj bluzy z kapturem i noś je na przykład razem ze swoimi pracownikami podczas kolejnego jesiennego festynu lub dnia otwartych drzwi.

Indywidualne kolory i rozmiary Twoich bluz z kapturem

Jeśli chcesz zadrukować bluzy z kapturem, możesz wybierać u nas między różnymi ich kolorami. Czy to czarny, czerwony czy zielony na pewno znajdziesz odpowiedni kolor, który będzie idealnie pasował do zadrukowanego motywu lub na którego tle najlepiej zaprezentuje się Twoje hasło reklamowe. Twój indywidualny projekt wydrukujemy w najwyższej jakości do wyboru na przedniej stronie męskiej lub damskiej bluzy z kapturem i/lub na jej tylnej stronie.

Jeśli chcesz zadrukować bluzę swoim projektem, także jej rozmiar musi pasować. Dlatego oferujemy swobodne bluzy z kapturem w różnych rozmiarach od S do XXL. Wszystkie bluzy z kapturem można prać w temperaturze do 40 °C bez ryzyka uszkodzenia nadrukowanego motywu.

Zadrukuj bluzy z kapturem: stosując najlepszą technologię druku

Oczywiście, gdy chodzi o nadruk na bluzach z kapturem, najważniejszy jest idealny wynik druku. Dlatego w przypadku wszystkich bluz z kapturem stosujemy sitodruk o najwyższej jakości. Ta technologia druku na tekstyliach gwarantuje wytrzymałe wydruki i optymalny obraz. Sitodruk sprawia, że nasze zadrukowane bluzy z kapturem w pełni spełnią Twoje oczekiwania i staną się prawdziwymi unikatami. Czy to osobisty motyw, pomysłowy tekst lub po prostu logo przygotuj odpowiedni projekt dopasowany do okazji lub Twojej marki, a my wydrukujemy go na bluzach z kapturem. Przy projektowaniu nadruku masz do wyboru jeden lub dwa kolory. Możliwe są także kolory specjalne Pantone poza kolorami metalizowanymi i neonowymi. Możesz zaprojektować swój design na bluzy z kapturem w tych kolorach, które pasują do Twoich kolorów korporacyjnych.

Zresztą luźno prezentują się nie tylko indywidualnie zaprojektowane bluzy z kapturem. Także inna odzież jak na przykład haftowane czapki z daszkiem podkreślają luźny styl i uzupełniają kreację Więc może warto by zamówić oprócz bluzy z kapturem także pasujące czapeczki z daszkiem.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie