10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Koszule

Stylowe prezenty reklamowe: koszule z nadrukiem

Ubrania doskonale sprawdzają się jako nośniki reklamy. Dzięki tekstyliom jako artykułom reklamowym wzrasta rozpoznawalność marki nie tylko u osób obdarowanych, ale także u tych, którzy je widzą. Przy tym zapunktować możesz nie tylko, zamawiając odzież sportową, np. T-shirty (z naszej bogatej oferty), ale także odzież biznesową jako prezenty reklamowe. Z nadrukowanym logo lub nazwą Twojego przedsiębiorstwa szykowna koszula męska staje się skutecznym środkiem reklamowym. Jeśli chcesz zadrukować koszule, możesz oczywiście wybrać wymowne lub tematyczne motywy. W żadnym wypadku nie może jednak brakować w tej opcji logo firmy. Wskazówka: przy projektowaniu należy uwzględnić ewentualne zapięcie na guziki lub kieszonkę na piersi koszuli.

Nasz asortyment męskich koszul

Jeśli chcesz zamówić koszule męskie z nadrukiem, znajdziesz u nas różne modele różnych marek. Oferujemy na przykład koszule o kroju prostym, luźnym lub podkreślającym sylwetkę. Ponadto masz do wyboru koszule z długim rękawem oraz modele letnie z krótkim. Dodatkowo koszule dostępne są w różnych rozmiarach (od S do XXL) oraz kolorach od klasycznej bieli poprzez czarny aż do kolorowych modeli. Oczywiście masz także możliwość wyboru różnych szczegółów koszuli, np. stylowych listew z guzikami, kołnierzyków i mankietów. Wskazówka: możesz zamówić koszule z nadrukiem, wybierając różne motywy na pierś oraz tył koszuli. W ten sposób znajdzie się odpowiednie miejsce na logo i nazwę Twojego przedsiębiorstwa oraz na inny wpadający w oko motyw na plecach.

Zamów koszule z nadrukiem i wykorzystaj je jako odzież roboczą

Jeśli chcesz zadrukować koszule, możesz przekazać je także swoim pracownikom. Prezent reklamowy w postaci koszulki męskiej lub damskiej bluzki lub innego ubrania znajdzie uznanie u Twoich klientów, partnerów i pracowników. Poza tym koszule z nadrukiem są idealne jako odzież robocza dla pracowników zatrudnionych w terenie lub sprzedaży. Jeśli będziesz składał zamówienie na koszule z nadrukiem, pomyśl także o zapasie do wykorzystania np. podczas imprez. Gdyż przy odpowiednich okazjach takich jak targi i imprezy firmowe koszule z nadrukiem staną się znakiem rozpoznawczym Twoich pracowników i jednocześnie nośnikiem reklamy.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie