10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Druki samokopiujące

ZAMÓW DRUKI SAMOKOPIUJĄCE DO SZYBKIEJ ARCHIWIZACJI

Także w erze cyfrowych technologii czasem jest szybciej zrobić coś za pomocą bloczka i długopisu. Klienci w gastronomii, budownictwie, handlu detalicznym i pokrewnych branżach bardzo często zamawiają druki samokopiujące, które wykorzystują do pokwitowania lub potwierdzenia zleceń do archiwizacji. Gdy np. Twój dostawca czeka na potwierdzenie dostawy towaru do Twojego hotelu, to nie wręcza on swojemu zleceniodawcy iPada do ręki, tylko długopis i oczekuje pokwitowania na pierwszej stronie druków samokopiujących. Dzięki temu szybko może uzyskać podpis i wręczyć zleceniodawcy jedną kopię potwierdzenia. Małe butiki i sklepy zamawiają druki samokopiujące, które wykorzystują potem jako rachunki. Dzięki funkcji samokopiowania klienci mogą szybko otrzymać pokwitowanie i to mimo analogowych rozwiązań. Także zakłady gastronomiczne bardzo często stosują druki samokopiujące do przyjmowania zamówień. Oczywiście zawsze też możliwa jest digitalizacja pokwitowań, aby można było je dłużej przechowywać.

DRUKI SAMOKOPIUJĄCE Z DZIURKAMI DO SEGREGATORÓW I NUMERACJĄ

Gdy zamawiasz druki samokopiujące, możesz zamówić je w opcji z dwoma lub trzema kopiami. W zależności od wykorzystania dostępne są różne bloki zawierające od 15 do 50 zestawów na blok z klejeniem. Pojedynczy zestaw druków samokopiujących możesz zamówić z dwoma lub trzema kopiami. Górna strona jest zawsze w białym kolorze i można ją zadrukować w pełnym kolorze. Kopie można zadrukować w jednym kolorze i dostępne są one w kolorach żółtym i różowym. W celu łatwiejszej archiwizacji pokwitowań, możemy umieścić na ich krawędzi otwory do wpięcia do segregatora oraz na życzenie także numerację. Gdy zamawiasz druki samokopiujące, możesz wybrać bloki w nakładzie już od 50 sztuk, których kartki mają grubość od 60 g/m do 90 g/m.

FORMAT OKREŚLA CEL

Oferujemy liczne formaty, w których możesz zamówić druki samokopiujące. Począwszy od formatów znormalizowanych DIN, np. A6, A5 oraz A4 i A3 oferujemy także formaty specjalne, takie jak DL (21 x 10,5 cm) lub 1/6-DIN (21 x 20 cm). Do zakładów gastronomicznych polecamy bloki o wymiarach 6,5 x 14,8 cm. Bloczki do gastronomii mieszczą się w kieszeni i mogą być wykorzystane przez kelnerów do zbierania zamówień i przekazania ich do kuchni. Format A4 nadaje się szczególnie, gdy chcesz wykorzystać druki samokopiujące jako formularze. W ten sposób szybko i bez dodatkowych nakładów uzyskasz kopie formularza podczas wypełniania oryginału.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie