My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Składane wizytówki

WYDRUKUJ SKŁADANE WIZYTÓWKI, KTÓRE PRZEKONUJĄ WYGLĄDEM

Masz już dość standardowych wizytówek i szukasz czegoś nowego? Rozumiemy to doskonale. Dlaczego by nie wydrukować na przykład wizytówki składane? Zamiast standardowych dwóch stron otrzymasz cztery na wizytówce składanej. Na takiej wizytówce możesz popuścić wodze swoje fantazji i umieścić więcej informacji o sobie oraz lepiej je rozlokować. Firmowe logo, Twoje motto lub interesujące hasło umieść na pierwszej stronie, gdy stronę tytułową chcesz zachować całkowicie dla siebie. Na pozostałe dane kontaktowe masz wystarczająco dużo miejsca na stronie wewnętrznej lub odwrocie wizytówki. Gdy zamawiasz wizytówki składane, możesz oczywiście wybrać także odpowiedni nakład, czy to sto lub 50 tys. wizytówek.

WIZYTÓWKI SKŁADANE OFERUJĄ WIĘCEJ MIEJSCA NA TWOJĄ OSOBOWOŚĆ

Jeśli chcesz wydrukować wizytówki składane, możesz wybrać między formatem 8,5 x 5,5 cm i 9 x 5 cm. Oba rozmiary dostępne są zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Gdy zamawiasz wizytówki składane w orientacji pionowej, możesz je składać po dłuższej krawędzi, natomiast w przypadku wizytówki w poziomie składanie odbywa się po krótszym boku. Dzięki temu nic nie ograniczy Twojej fantazji. Wizytówki składane mogą być wykorzystywane nie tylko jako wizytówki, ale dzięki swojej funkcji składania i poręcznemu formatowi, także jako terminarzyki, karty z bonusami i nazwiskami, mini kalendarze oraz zawieszki do prezentów wszystko to w zależności od Twojego projektu. Podobnie możliwy jest druk wizytówek składanych z perforacją. Gotowe produkty można wtedy wykorzystać np. jako bilety wstępu. Dzięki perforacji można łatwo oddzielić prawą część wizytówki od lewej.

WAŻNY DODATEK: ZAMÓW WIZYTÓWKI SKŁADANE Z USZLACHETNIENIEM

W zależności od Twojego pomysłu oraz wymogów masz do wyboru różne rodzaje papieru o odmiennej gramaturze. Korzystne cenowo są wizytówki składane na papierze kredowym, papierze offsetowym, kartoniku z recyklingu oraz Chromokartonie. Jeśli chcesz wydrukować wizytówki składane, które wyróżnią się spośród innych i będą przekonywały szlachetnym wyglądem, dobrym wyborem będą papiery CHROMOLUX Pearl, Magic Chrome i Splendorlux. Wizytówki składane z papieru CHROMOLUX Pearl mają elegancką przednią i tylną stroną w kolorze białej masy perłowej, natomiast po wewnętrznych, białych stronach wizytówki można pisać. Srebrzysta i odbijająca światło przednia i tylna strona wizytówek składanych z Magic Chrome gwarantuje znakomity i indywidualny wygląd. Gdy zamawiasz wizytówki składane i wybierzesz jako materiał Splendorlux, otrzymasz produkt o wysoko błyszczącej, powlekanej powierzchni. Doskonałe jakościowo wizytówki wyróżniają się przez swoją stabilność, dużą objętość oraz doskonałe odwzorowanie obrazów w jakości fotograficznej.

Dopełnij ten obraz, zamawiając dodatkowe uszlachetnienie, i nadaj swoim wizytówkom końcowy szlif. Błyszcząca lub matowa folia celofanowa wygląda nie tylko dobrze, ale sprawia, że wizytówki składane są bardziej odporne na uszkodzenia. Specjalna folia Soft-touch gwarantuje, że w dotyku wizytówki wywołują wrażenie miękkości i są przyjemnie elastyczne. Jeśli interesują Cię wizytówki składane w niskich cenach, lakierowanie UV będzie dobrą alternatywą dla nieco droższej folii celofanowej. Uszlachetnienie za pomocą lakieru UV pozwala uzyskać twardą, odporną na uszkodzenia i błyszczącą powierzchnię, która sprawia, że wizytówki są trwalsze i bardziej odporne podczas częstego stosowania.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie