10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Bilety wstępu

BILET WSTĘPU NA TWOJE IMPREZY

Także w epoce smartfonów i smartwatchów drukowane bilety wstępu towarzyszą nam podczas wydarzeń muzycznych, artystycznych i sportowych. Zamów druk biletów wstępu na koncerty, festiwale i spektakle teatralne i operowe, seanse filmowe lub inne eventy. Wśród naszych klientów faworytem są bilety wstępu w formacie A7. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dla nich, a także innych formatów biletów, gotowe szablony biletów, dzięki którym w łatwy sposób możesz przygotować swoje pliki do druku. Nasza podpowiedź: do biletów wstępu dołóż od razu program Twojego wydarzenia w postaci ulotki lub pocztówki.

DRUK SPECJALNYCH ZAPROSZEŃ W STYLU BILETÓW WSTĘPU

Zamów druk biletów wstępu jako zaproszenia i zaskocz swoich gości tym nietuzinkowym pomysłem. Na kolejną imprezę firmową, następny dzień otwartych drzwi lub inny specjalny event u nas możesz wydrukować zaproszenia, które jako bilety wstępu zaskoczą Twoich gości. Szczególnie eleganckie są kwadratowe zaproszenia lub zaproszenia w innych, nietypowych formatach, np. 1/3 A4. Bardzo elegancko wyglądają także wyższe gramatury papieru i uszlachetnione powierzchnie. Jeśli dodatkowo należy przydzielić gościom ich miejsca, możesz wydrukować bilety wstępu także z numeracją. Zaproszenia zostaną dodatkowo zabezpieczone, gdy wydrukujesz je z dodatkowym, osobistym motywem farbą widoczną w promieniach UV. Korzystając ze specjalnego czytnika UV, będziesz mógł sprawdzić, czy Twoje zaproszenia nie zostały sfałszowane. Przy okazji: zaproszenia, które nie wręczysz osobiście, możesz przesłać do gości w stylowo zadrukowanych kopertach.

DRUK ZAPROSZEŃ NA BEZPIECZNYM PAPIERZE

Dobrze zabezpieczone zaproszenia wydrukujemy dla Ciebie na bezpiecznym papierze, który po przedarciu odsłania specjalny element zabezpieczający: umieszczoną w zaproszeniu warstwę pośrednią w czerwonym kolorze. Dzięki niej podrobienie zaproszenia jest naprawdę trudne. Przez to nadają się one idealnie na ekskluzywne wydarzenia.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie