Pocztówki standardowe

WIADOMOŚĆ OD CIEBIE: WYDRUKUJ POCZTÓWKI NA SWOJE OSOBISTE POZDROWIENIA

Osobiste wiadomości w formie listu lub pocztówki są rzadkością w epoce cyfryzacji. Większość informacji i reklama są wysyłane pocztą elektroniczną, przez sms lub za pomocą Messengera. Wyróżnij się z hałasu informacyjnego i w swoich działaniach marketingowych świadomie postaw na medium, które dostarcza także wrażeń dotykowych, np. pocztówki lub kartki składane. Wyślij do swoich klientów i partnerów biznesowych pocztówkę i dedykuj im osobiste życzenia. Możesz także wykorzystać swoje kartki jako materiał reklamowy i zaprojektować zgodnie z Twoją wizją. Chętnie wydrukujemy dla Ciebie pocztówki z osobistymi życzeniami, Twoim logo lub hasłem reklamowym. Czy to dotychczasowi klienci czy też nowi: zachwyt Twojej grupy docelowej po otrzymaniu indywidualnej pocztówki jest gwarantowany.

DRUKUJ UNIWERSALNE POCZTÓWKI: NIE ZAWSZE MUSZĄ BYĆ KANTY!

Możemy wyprodukować pocztówki o różnych wielkościach. A czy wiedziałeś, że obok standardowych, kwadratowych i prostokątnych formatów DIN w naszej drukarni zamówić możesz także pocztówki okrągłe i owalne? Zaprojektuj wpadające w oko zaproszenie na Twoje wydarzenie i wydrukuj je w formie okrągłej lub owalnej pocztówki. W ten sposób dodatkowo zwiększysz uwagę Twojej grupy docelowej. Bo w końcu okrągłe listy, ulotki lub inne produkty poligraficzne rzadko widujemy w naszej skrzynce pocztowej. Czy zechcesz sprawić radość tylko szczególnym klientom, czy też całej grupie Twoich klientów, zależy tylko od Ciebie. Podaj nam po prostu żądany nakład dla Twojego motywu.

DRUKUJ POCZTÓWKI Z TYM SPECJALNYM CZYMŚ JAKO ELEGANCKIE ZAPROSZENIA

Obok formatu i kształtu wydrukowanej pocztówki masz jeszcze inne możliwości, które pozwolą spersonalizować Twoją wiadomość lub przesłanie reklamowe. Ważne jest, aby finalny produkt poligraficzny pasował do Twojego przedsiębiorstwa i przesłania. Określ przy zamówieniu gramaturę papieru i wybierz opcjonalnie rodzaj uszlachetnienia Twojej pocztówki. Promiennie piękne: chętnie wydrukujemy pocztówki z Twoim zdjęciem uszlachetnione błyszczącym lakierem UV. W tej opcji kolory przepięknie połyskują. Wielbicielom matowych pocztówek oferujemy także różne rozwiązania. W takim przypadku możliwe jest na przykład wybiórcze uszlachetnienie. Ostatecznie wszystko zależy od Twojego gustu.

Pocztówki mają wszechstronne zastosowanie, nie tylko jako materiały reklamowe czy zaproszenia. Wykorzystaj zadrukowane pocztówki lub kartki składane do życzeń świątecznych lub aby przesłać swoim partnerom biznesowym życzenia na specjalne okazje. Możemy wydrukować Twoje pocztówki jako specjalne, wpadające w oko wizytówki, które na długo zapadną w pamięć potencjalnym klientom. Ponadto pocztówki można wykorzystać jako niecodzienne ulotki lub bilety wstępu. I kto by pomyślał: klienci uwielbiają pocztówki z zabawnym zdjęciem lub śmiesznym żartem. Kreatywni, którzy zdecydują się na indywidualny projekt i niespotykane użycie pocztówki, zapewnią sobie prezencję swojej firmy na biurkach swoich klientów przez długi czas.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie