10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Kartki Bożonarodzeniowe

Wydrukuj kartki bożonarodzeniowe i podziękuj

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku i czas podziękowań oraz dawania prezentów. Indywidualnie zaprojektowane kartki bożonarodzeniowe w piękny sposób pokazują klientom i partnerom biznesowym, że o nich pamiętasz i życzysz im radosnych świąt. Jeśli chcesz wydrukować kartki bożonarodzeniowe, możesz je łatwo zaprojektować u nas online. Do wyboru masz indywidualne kartki składane w czterech różnych formatach oraz szeroką gamę rodzajów papieru i możliwości uszlachetnienia.

Wszystkie kartki bożonarodzeniowe w pionie obok normalnych kartek czterostronicowych dostępne są także jako kartki składane sześciostronne. Możliwa jest także perforacja, aby wykorzystać kartki w handlu i przykładowo umieścić na odrywanej części kupon rabatowy dla klientów.

Kartki bożonarodzeniowe na eleganckim papierze

Gdy chcesz wydrukować kartki bożonarodzeniowe, najpierw dokonaj wyboru orientacji pionowej lub poziomej, a następnie wybierz między formatami DL i A6. Do dyspozycji masz wiele rodzajów papieru i możliwości uszlachetnienia, aby Twoje kartki miały nadzwyczajny wygląd. Na swoje świąteczne życzenia możesz wybrać na przykład CHROMOLUX Pearl 250 g/m, aby uzyskać świąteczny, perłowy połysk lub Magic Chrome 250 g/m o srebrzysto-błyszczącym tle na przedniej stronie.

Jeśli chcesz wydrukować swój motyw jako kartki bożonarodzeniowe o wysokim połysku, bardzo dobrze nadaje się do tego papier Splendorlux 250 g/m firmy Fedrigoni. Uszlachetnienie nadaje kartkom nadzwyczajny wygląd, usztywnia je i chroni przed zniszczeniem. Lakier UV daje dodatkowy połysk, podobnie jak błyszcząca folia celofanowa. Jeśli chcesz wykorzystać kartki bożonarodzeniowe także służbowo, matowa folia celofanowa nada im nadzwyczaj elegancki wygląd i pozwoli im wyróżnić się z masy innych kartek.

Zaprojektuj kartki bożonarodzeniowe za pomocą bezpłatnych szablonów

Druk kartek bożonarodzeniowych nigdy nie był tak łatwy: w naszym pakiecie bezpłatnych szablonów znajdziesz 39 różnych motywów świątecznych, które możesz wykorzystać do projektowania kartki świątecznej. Pobierz pakiet do projektowania, odpowiednio dopasuj szablony wg swojego życzenia i wygodnie zamów kartki bożonarodzeniowe w naszym sklepie internetowym. Kartki bożonarodzeniowe możesz uzupełnić, zamawiając odpowiednie koperty. Możesz je otrzymać jako neutralne, białe koperty lub zaprojektować swoje własne.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie