My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Katalogi

KATALOGI DO PROFESJONALNEJ PREZENTACJI OFERT

Własną ofertę można doskonale zaprezentować w postaci eleganckiego katalogu. Na papierze kredowym możesz optymalnie zaprezentować swoje zdjęcia, wybierając dodatkowo błyszczące lub matowe uszlachetnienie. Możesz zamówić u nas druk katalogów, których objętość wynosi pomiędzy 64 i maksymalnie 356 stron plus okładka. Możesz wybrać papier o gramaturze od 170 g/m do 300 g/m i wydrukować katalogi w jednym, czterech lub pięciu kolorach. Wszystkie nasze katalogi są klejone lub szyte nicią. Druk katalogów w niskim nakładzie możliwy jest już od jednego egzemplarza!

KATALOGI ŁĄCZONE KLEJEM HOTMELT I PUR

Aby luźne strony stały się katalogiem, oferujemy trzy różne sposoby łączenia. Dwa z nich przypadają na kategorię łączenia klejem: klej termotopliwy HotMelt u PUR. HotMelt to termoplastyczny materiał, który nanoszony jest na gorąco w postaci płynnej, a po ostygnięciu trwale łączy ze sobą materiały. Zaleta tej metody klejenia polega na tym, że można szybko scalić broszurę bez dodatkowego czasu na schnięcie i twardnienie. Dzięki temu możemy szybko wydrukować Twój katalog, skleić go i przekazać do wysyłki. PUR jest klejem reaktywnym, który utwardza się w kontakcie z wilgocią powietrza. Podobnie jak HotMelt klej ten nanoszony jest na ciepło na papier, jednakże w niższej temperaturze. W porównania do HotMelt klej PUR mniej wpływa na papier oraz wydruki. Kolejną zaletą kleju PUR jest moc jego połączenia. Z tego powodu zalecamy łączenie klejem PUR przede wszystkim, gdy chcesz wydrukować katalogi na papierze o wysokiej gramaturze.

SZCZEGÓLNIE ELEGANCKIE: KATALOGI SZYTE NICIĄ

Szycie nicią uznawane jest za najbardziej trwałe ze wszystkich połączeń. Podczas gdy klej HotMelt i PUR łączą ze sobą pojedyncze strony, nicią szyte są maszynowo jeszcze niedocięte arkusze papieru. Dzięki temu trwałość intensywnie eksploatowanych katalogów szytych nicią jest wyższa niż w przypadku łączenia klejem. To, co jeszcze wyróżnia katalogi szyte nicią, to możliwość otwarcia katalogu na płasko. Jeśli zamówisz druk katalogów szytych nicią, otrzymasz produkt o bardzo eleganckim wyglądzie.
Nasza podpowiedź! Planujesz specjalną akcję? Chcesz przekazać dane kontaktowe lub kupon dla swoich czytelników? Wydrukuj więc swój katalog od razu z odpowiednią wkładką.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie